5 канал

Суд надав МОЗ ухвалу, але досі не надав роз'яснення, на що Супрун має вправо, а на що ні – Ілик

Через рішення суду діяльність МОЗ нині паралізована

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" заступник міністра охорони здоров'я України Роман Ілик.

 

"Я не вправі коментувати рішення суду, водночас абсурдність ситуації, яка склалася з цим рішенням, воно викликає занепокоєння. Бо на сьогодні ми маємо реально паралізовану діяльність Міністерства охорони здоров'я, коли немає людини, яка виконує обов'язки міністра, а отже, зупиняється прийняття надважливих рішень, які стосуються і реєстрації лікарських засобів, і доставки лікарських засобів у регіони, і зарплат працівників, і стипендій, і загалом, якщо говорити про якість лікування самих хворих", – сказав Ілик.

Читайте також: Заступник Супрун про хід медреформи: "76% українців, які обрали сімейних лікарів, задоволені ними"

Він також прокоментував інформацію від прес-служби суду, яку вони опублікували сьогодні, 8 лютого, про те, що Супрун заборонено тільки визначення політичних пріоритетів та стратегічних напрямів роботи міністерства та участь у прийняті рішень на засіданнях Кабміну.

Ілик на це сказав: "Було би правильно, коли б вони писали ці коментарі не в себе на сайті, а дали офіційну відповідь на запит МОЗ, який ми надіслали вже два дні тому і очікуємо відповідь. Друзі, якщо ви прийняли таку ухвалу, дайте нам, будь ласка, чіткі юридичні роз'яснення, що можна, а чого не можна. Саму ухвалу нам дали, але роз'яснення, що зупиняє ухвала, – немає. Прес-реліз на сайті – не є офіційний документ. Саме тому оця абсурдна ситуація паралізує роботу міністерства".

Він також розповів, що розглядатимуть на засіданнях суду у справі Супрун 11 та 15 лютого: "11 лютого йтиме розмова, щоб розблокувати роботу міністерства і забрати підстави, які не дають повноцінно працювати міністерству, а 15-го – купа позовів, здається, чотири, які стосуються інших справ, у тому числі і громадянства Уляни Супрун".

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Нагадаємо, як повідомляв 5.UA, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата Мосійчука та заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я.

Попередній матеріал
"З Вами правда і вся Україна": привітати Сущенка зібралися рідні, близькі та предстоятель ПЦУ Епіфаній
Наступний матеріал
Заступник Супрун про хід медреформи: "76% українців, які обрали сімейних лікарів, задоволені ними"
Loading...

Супрун розповіла, від яких саме повноважень її відсторонив суд

Смертельна ДТП у Харкові: якого покарання для Зайцевої і Дронова вимагає прокуратура – сюжет

Звільнення Супрун: Кабмін подав клопотання про скасування рішення суду

У суді пояснили, чому тимчасово заборонили Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я

"Інформаційний вечір": ексклюзивні інтерв'ю з Миколою Полозовим та заступником Супрун – відео

"Це ще не рух в ЄС, але позитивний сигнал": нардеп пояснив, які закони потрібні, окрім змін до Конституції