5.ua

У суді пояснили, чому тимчасово заборонили Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я

  У суді заявили, що Супрун заборонено здійснювати повноваження в.о. міністра охорони здоров'я, але не першого заступника

  Окружний адміністративний суд Києва пояснив рішення про винесення тимчасової заборони. Причина – наявність у неї американського громадянства. Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду.

  Суд задовольнив прохання депутата Радикальної партії Верховної Ради Ігоря Мосійчука лише частково – і Супрун заборонили виконувати обов'язки лише тимчасово.

  "Окрім того, суд врахував доводи позивача про те, що у 2015 році Супрун Уляна Надія отримала громадянство України і водночас досі перебуває в іноземному громадянстві (громадянство США), в той час як відповідно до Закону України "Про громадянство України" в Україні існує єдине громадянство", – зазначено в повідомленні прес-служби.

  Провадження по адміністративній справі проти Уляни Супрун за позовом Мосійчука суд відкрив 14 січня 2019 року. Нардеп тричі звертався до суду з заявою про забезпечення позову. З них двічі – 14 січня і 18 січня – йому в цьому було відмовлено.

  При цьому в суді заявили, що Супрун заборонено здійснювати повноваження в.о. міністра охорони здоров'я, але не першого заступника. "Ухвалою суду від 5 лютого 2019 року таку заяву було задоволено частково. Зокрема, судом ухвалено – заборонити першому заступнику міністра охорони здоров’я України Супрун Уляні Надії вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я України. У той же час, відповідачу не було заборонено здійснювати повноваження, які були делеговані йому як заступнику міністра", – повідомили в суді.

  У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що про рішення суду щодо забезпечення позову дізналися із засобів масової інформації.

  Як повідомляв 5.UA, раніше Супрун повідомила, що Ігор Мосійчук подав до суду чотири позови – два проти неї, і два – проти прем'єра Володимира Гройсмана. Засідання суду заплановано на 15 лютого. Супрун також повідомила, що Окружний адміністративний суд Києва вже розглядав схожі позови і не задовольнив жодного з них. У 2017 році судді цього суду визнали правомірним її призначення та виконання обов'язків міністра охорони здоров'я України.

  Попередній матеріал
  Додаткову оплату роботи агітаторів і спостерігачів на виборах кваліфікуватимуть як підкуп – МВС
  Наступний матеріал
  Прикордонники не пустили в Україну відому російську відеоблогерку й телеведучу тревел-шоу
  Loading...

  Суд заборонив Супрун виконувати обов'язки міністра – як відреагували в МОЗ

  Супрун пояснила, як людині загрожують бутерброди

  Супрун прокоментувала ймовірність оголошення епідемії кору

  МОЗ заборонятиме ліки, які часто повертатимуть до аптек – Супрун

  "У 2020 році ми плануємо розширити програму "Доступні ліки" – Супрун

  15 тис. українців захворіли на кір у січні: МОЗ назвало області-"рекордсмени"