Семен Новіков
Семен Новіков Укрінформ

Чемпіон Європи: українець Семен Новіков здобув золото на змаганнях із греко-римської боротьби

У фіналі Новіков переміг неодноразового призера чемпіонатів світу з Угорщини Віктора Льорінца

Чемпіоном Європи з греко-римської боротьби став українець Семен Новіков. Золото континентальних змагань здобув у ваговій категорії до 87 кг.

У фіналі Новіков переміг неодноразового призера чемпіонатів світу, чемпіона Європи-2017 з Угорщини Віктора Льорінца. Рахунок змагання становив 7:1. Чемпіонат Європи з греко-римської боротьби триватиме в італійській столиці до 16 лютого.

Як повідомляв 5.UA, харків'янка Ірина Деха виборола Кубок світу з важкої атлетики, що 27-31 січня проходив у Римі (Італія). Ірина Деха у ваговій категорії до 76 кг підняла у ривку 106 кг і 130 кг – у поштовху, що дозволило їй отримати золоту нагороду.

Порошенко розповів невідомі деталі про підписання Мінських угод у 2015 році
    У готелі "Рандеву" на Львівщині отруїлися 14 людей, з них 4 – діти

Чемпіонат Європи з боротьби: українки виграли три золоті медалі

Трава замість річки: українська команда без човна готується до чемпіонату з морського багатоборства

ЧЄ з художньої гімнастики "Київ-2020": у столиці відбулася урочиста церемонія з нагоди старту продажів квитків

Українські спортсмени завойовують медалі чемпіонатів Європи та світу – дайджест

Українські легкоатлети здобули 6 медалей на Кубку Європи з метань

Кваліфікація на Євро-2020: на останніх секундах Україна оминула поразки у матчі з Сербією