Еліна Світоліна
Еліна Світоліна Еліна Світоліна/Twitter

Перша "ракетка" України Світоліна виграла турнір WTA в Мексиці

У фіналі українка за 3 години перемогла чешку

Українська тенісистка Еліна Світоліна взяла першість у турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Монтерреї (Мексика) з призовим фондом $251,75 тис, повідомляє "Укрінформ".

У фіналі змагань посіяна під першим номером Світоліна за 3 години перемогла чешку Марію Боузкову – 7:5, 4:6, 6:4.

Це 14-й титул українки за кар'єру і перший після її перемоги на Підсумковому чемпіонаті в сезоні-2018. Торік Світоліна провела лише один фінал в Турі (на WTA Finals-2019 програла австралійці Ешлі Барті).

Агентство нагадує, що в парній сітці турніру в Монтерреї титул завоювала українка Катерина Бондаренко в дуеті з Шерон Фішман з Канади.

Як повідомляв 5.UA, за версією організації GangTenis, Еліна Світоліна потрапила у десятку найбільш титулованих тенісисток десятиліття.

Внаслідок атаки противника на фронті загинув український захисник
    З'явилися свіжі цифри поширення коронавірусу в світі – як країни намагаються запобігти їх збільшенню

Новини великого тенісу: Світоліна повернулася до першої трійки світового рейтингу WTA

У півфіналі US Open Еліна Світоліна зіграє із тенісисткою Сереною Вільямс

На тенісному турнірі в Сан-Хосе Світоліна знищила з розгромним рахунком росіянку Касаткіну