Даяна Ястремська
Даяна Ястремська Тенісний портал України

Українська тенісистка Ястремська обіграла другу ракетку світу на турнірі WTA в Китаї

Вона вперше зіграє у чвертьфіналі турніру категорії Premier 5

Тенісистка з України Даяна Ястремська у двох сетах перемогла чешку Кароліну Плішкову, яка є другою ракеткою світу, в 1/8 фіналу турніру в китайському місті Ухань, передає "ZN.UA".

Матч тривав 66 хвилин і закінчився розгромною перемогою 27-ї ракетки світу з рахунком 6:1, 6:4.

Для 19-річної українки це був четвертий матч у турі проти суперниці з топ-10 рейтингу і перший – проти гравця з топ-3.

Слід зазначити, що вона вперше зіграє у чвертьфіналі турніру категорії Premier 5.

За путівку в півфінал Ястремська побореться з переможницею протистояння чешки Петри Квітової та американки Слоан Стівенс.

Раніше 5.UA повідомляв, українка Еліна Світоліна у двох сетах обіграла американку Медісон Кіз (дев’яте місце в рейтингу WTA) і вийшла до чвертьфіналу відкритого Чемпіонату США з тенісу.

Перший офіційний візит: первісток принца Гаррі і Меган Маркл на зустрічі з архієпископом – фото
    На зміну холоду в Україну прийдуть дощі: прогноз на 26 вересня