Олена Підгрушна
Олена Підгрушна Міністерство молоді та спорту

Українська біатлоністка Підгрушна взяла срібло Чемпіонату Європи

Валя Семеренко стала четвертою у фіналі суперспринту

Українка Олена Підгрушна стала володаркою срібної медалі Чемпіонату Європи з біатлону, який стартував у Раубічах (Білорусь), повідомляє Укрінформ.

У фіналі суперспринту Підгрушна з одним штрафом фінішувала другою з відставанням 2,8 секунди від росіянки Євгенії Павлової (0 промахів); бронза – у француженки Хлоє Шевальє (1).

Валя Семеренко (3 додаткові патрони) стала 4-ю, Анастасія Меркушина (1) – 6-ю, Віта Семеренко (5) – 16-ю, Юлія Журавок (3) – 18-ю.

27 лютого в Раубічах пройдуть змішана та одиночна змішана естафети.

Як повідомляв 5.UA, жіноча збірна України з біатлону прийшла на фініш третьою в естафеті 4х6 км Чемпіонату світу в Антгольц-Антерсельві (Італія).

"Український кіберальянс" відмовляється співпрацювати з держорганами через обшуки – чекають вибачень
    Коронавірус в ОРДЛО і порушення тиші – про що говорили на засіданні ТКГ

Жіноча збірна України з біатлону посіла третє місце на чемпіонаті світу в Італії

Вижив після 4 куль у спину і однієї — у голову: історія бійця, який поїде на “Ігри Нескорених-2020”

"Ігри Нескорених" – команди США та України провели спільне тренування – включення

Чемпіон Європи: українець Семен Новіков здобув золото на змаганнях із греко-римської боротьби

ЧЄ з художньої гімнастики "Київ-2020": у столиці відбулася урочиста церемонія з нагоди старту продажів квитків

Олімпіада в Токіо-2020: українські спортсмени абсолютно готові до участі – міністр