Ігри Нескорених
Ігри Нескорених 5 канал

"Ігри Нескорених" – команди США та України провели спільне тренування – включення

Читайте по-русски
Міжнародні змагання відбудуться у травні в нідерландському місті Гаага

Спільне тренування учасників американської та української команд "Ігор Нескорених" сьогодні у Києві. У межах заходу відбувся також семінар, на якому ветерани двох країн ділилися досвідом у реабілітації після поранень. Більше розповість кореспондентка "5 каналу" Євгенія Китаїва.

Учасники грали баскетбол на візках, а також у волейбол сидячи. Приділили увагу під час підготовки і психологічній реабілітації. Для цього провели семінар. Ветерани обох країн розповіли власні історії: говорили про мотивацію і як саме що саме їх мотивувало і повернуло до звичного ритму життя після важких травмувань.

"Я був кінологом в Афганістані. Наступив на вибуховий пристрій і, власне, втратив ліву ногу. Я постійно залишався зі своїми думками. Я запитував себе: що ж далі робитиму і яким буде моє життя? Пригадую, коли я вкотре над цим розмірковував, до мене підійшов молодик і сказав, що все буде гаразд. І пішов. Очевидно, він подумав, що моє поранення не таке вже і страшне. Він сам не второпав, якими ж для мене були важливі ці слова. Тоді мені захотілося вхопитися за соломинку, яка б витягла мене б із цього стану", – розповідає Бенджамін Зікелл, ветеран сухопутної оборони Повітряних сил США.

Американці також розповіли про програми реабілітації, які вже діють у їхній країні. Зокрема, ветеран, який вже відновився може допомагати тим, хто досі ушпиталений. Також, з їхніх слів, підтримують і тих людей, хто взяв під свою опіку пораненого.

"Ми побачили, що можна ще багато зробити для цих людей. У нас є спеціальна програма і для тих, хто опікується пораненими. Нам удалося отримати на це фінансування. Найкращі люди, з якими, по-суті, потрібно розмовляти – це ті, хто використовують спорт для відновлення. Це наша програма: вони розповідають історії як спорт допоміг їм відновитися і ще – ми також допомагаємо їм набувати стійкості", – каже Марша Гонзалес, радниця управління Міністра оборони США.

"Коли мені зробили головну операцію, витягли осколок найбільший із хребта, то почалась моя реабілітація. Поросив у реабілітолога, щоб вона дістала штангу. Вдалось дістати штангу 180 кг. Спочатку приходив у зал і займався для самого себе, до випуску із шпиталю пожав свої 100 кг", – розказує Віктор Легкодух, учасник збірної Ігор Нескорених 2020.

Ігри Нескорених
Ігри Нескорених 5 канал

Міжнародні змагання "Ігри Нескорених 2020" відбудуться у травні в нідерландському місті Гаага. До цього часу заплановано ще низка спільних тренувань команд-суперників. 

Євгенія Китаїва, "5 канал" 

 

Попередній матеріал
Коронавірус: українка із зараженого Уханя розказала про посилення карантину
Наступний матеріал
На священника ПЦУ з кулаками накинулися "тітушки" Московського патріархату – подробиці
Loading...

Нескорені України та США проведуть у неділю спільне тренування

"Фокус на реабілітації": спортсмени "Ігор Нескорених" провели фінальне відкрите тренування перед змаганнями в Гаазі

"Ігри Нескорених-2020": як проходить відкрите тренування української збірної – включення

"Аж дух захоплює": оприлюднено перелік військових-учасників "Ігор Нескорених-2020"

На "Ігри нескорених" від України поїде 20 ветеранів: розлого про те, як обирали переможців

Обличчя українських нескорених: відкриття фіналу відбору на Invictus Games-2020 у фото