біатлон
біатлон Міністерство молоді та спорту

Біатлоністи збірної України здобули "срібло" в чоловічій естафеті Кубка світу

Загалом у гонці взяли участь 26 команд

Біатлоністи збірної України здобули у суботу срібні медалі в естафеті 4х7,5 км на етапі Кубка світу в Нове-Место (Чехія).

За нашу команду виступали Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко та Дмитро Підручний, повідомляє Укрінформ.

Українці відстали від переможців – команди Норвегії на 38,2 секунди и мали 5 промахів на вогневих рубежах.

Норвегія показала час 1 година 10 хвилин 25,3 секунди (5 промахів). Третьою була збірна Швеції (+43,3; 8 промахів; 1 штрафне коло).

Загалом у гонці взяли участь 26 команд.

Як повідомляв 5.UA, в білоруських Раубичах завершився Чемпіонат Європи з біатлону. Збірна України, яка виступала практично найсильнішим складом, зайняла 4-те місце в медальному заліку.

У Китаї виписали немовля, що одужало після коронавірусу
    Підозра на коронавірус у шести українців на Буковині не підтвердилася

Українська збірна посіла 4-те місце в медальному заліку на Чемпіонаті Європи з біатлону

На Чемпіонаті Європи збірна України з біатлону здобула першість у змішаній естафеті

Українська біатлоністка Підгрушна взяла срібло Чемпіонату Європи

"Все зійшлося в момент, коли треба було": українські біатлоністи поділилися враженнями від Чемпіонату світу

Українські дівчата вибороли "бронзу" на Чемпіонаті світу з біатлону-2019

"Коли в нього ці сльози радості, то в мене теж": близькі чемпіона світу з біатлону Підручного про перемоги спортсмена