Facebook / НОК України та олімпійська команда

Українська збірна посіла 4-те місце в медальному заліку на Чемпіонаті Європи з біатлону

У скарбничці українців 4 медалі

Напередодні в білоруських Раубичах завершився Чемпіонат Європи з біатлону. Збірна України, яка виступала практично найсильнішим складом, зайняла 4-те місце в медальному заліку. На рахунку українців 4 медалі: одна золота, одна срібна і дві бронзові. Про це пише "Лівий берег"

Золотою була наша змішана естафетна команда, срібло принесла в скарбничку нашої збірної Олена Підгрушна в суперспринті. У цій самій дисципліні в чоловіків бронзова медаль на рахунку Дмитра Підручного. На нижній щабель п'єдесталу піднялися Анастасія Меркушина і Руслан Ткаленко в сингл-міксті.

Перемогу здобули господарі траси – збірна Білорусі, в активі якої три золота і одна бронза. Збірна Росії з двома золотими і срібними медалями посіла друге місце, і норвежці розташувалися на третьому (1-2-3).

• 6-8 Латвія 0/1/0 – 1.

Як повідомляв 5.UA, 23 лютого 2020 року жіноча збірна України з біатлону посіла третє місце на Чемпіонаті світу в Італії.

На Закарпатті грабіжник, намагаючись утекти з будинку, застряг у димоході
    Apple згодна виплатити $500 млн власникам iPhone, які звернулися до суду

Олімпіада-2020 у Токіо може пройти без глядачів

Жіноча збірна України з біатлону посіла третє місце на чемпіонаті світу в Італії

Invictus Games 2020: українці вперше візьмуть участь у командних змаганнях із баскетболу на візках – як готуються

Готуймося до весни: ТОП порад фахівців, як обрати дієту для схуднення і "розбудити" своє волосся

У Вінниці презентували унікальну ковзанку для дітей із синдромом Дауна – сюжет

Чемпіон Європи: українець Семен Новіков здобув золото на змаганнях із греко-римської боротьби