Андрій Єрмак
Андрій Єрмак Офіс президента

"Кричав, "наїхав" на Потураєва і Ткаченка": ЗМІ дізналися, як Єрмак придушив бунт "слуг" через Мінський протокол

  Читайте по-русски
  Керівник ОПУ рознервувався, бо подумав, що це "наїзд" на нього особисто, – розповів депутат зі "Слуги народу"

  На зустрічі голови Офісу президента Андрія Єрмака з нардепами, які виступили проти створення Консультативної ради з представниками ОРДЛО, – було багато взаємних образ, "наїздів", але мало конструктивного діалогу. Про це розповіли виданню УП співрозмовники в "Слузі народу".

  Зустріч в ОПУ організували після публікації заяви кількох десятків депутатів президентської фракції з критикою можливої легалізації проросійських бойовиків у рамках Мінського процесу.

  Водночас, як уточнив виданню один з підписантів заяви, до публічного "бунту" парламентарів – ніякої зустрічі навіть не планувалося.

  "Комунікації з Єрмаком та Офісом президента не було, бо вони не виходили на контакт. Коли почався дим від нашої заяви, всіх запросили на зустріч до Єрмака. Але навіть на зустрічі, на жаль, все було в стилі "немає зради, а ви – розкольники... " – цитує УП одного з присутніх на зустрічі.

  Той продовжує: "Єрмак переходив на особистості, "наїхав" на кількох депутатів. На Потураєва, на Ткаченка, на Лізу Ясько, коли вона взяла слово. Єрмак кричав, що це не його "зрада", а просто їхні політичні амбіції".

  Як зауважило інше джерело зі "Слуги народу" – "Єрмак напружився, бо подумав, що це "наїзд" на нього особисто. Але це так не є".

  Водночас депутатка "СН" Галина Третьякова запевняє, що якщо і була розмова на підвищених тонах – то почали її самі депутати. А в оточенні керівника ОПУ начебто наполягають, що "найгучнішим був не Ярмак, а депутат Потураєв".

  "Як переказують учасники розмови, суть діалогу, крім взаємних образ, зводилася до того, що Єрмак пояснював, для чого українська делегація ініціювала створення "консультативної ради" з представниками ОРДЛО. У відповідь депутати намагались йому пояснити, що вони мають дізнаватись про стратегію влади до того, як про неї пишуть ЗМІ", – пише УП.

  Нагадаємо, у Мінську на черговому засіданні ТКГ з мирного врегулювання ситуації на Донбасі за участю керівника ОП України Андрія Єрмака і заступника керівника Адміністрації президента РФ Дмитра Козака сторони домовилися про створення нового "консультативного органу" з терористичними угрупованнями з ОРДЛО.

  Після цього низка депутатів від "Слуги народу" виступила проти рішення ОПУ щодо Донбасу – відповідну заяву підписали близько 60 парламентарів.

  Попередній матеріал
  Уперше в історії українець став чемпіоном Європи зі снукеру
  Наступний матеріал
  Уряд готуватиметься до економічної кризи в Україні – Шмигаль
  Loading...