Богатирські ігри серед учасників бойових дій
Богатирські ігри серед учасників бойових дій 5 канал

Присвячені пам'яті полеглого: на Тернопільщині відбулися богатирські ігри серед ветеранів АТО

Читайте по-русски
Серед випробувань на іграх – піднімання кам'яних брил вагою пів сотні кілограмів, долання дистанції із 70 кілограмовими валізами

Богатирські ігри серед учасників бойових дій зорганізували в Хоросткові, що на Тернопільщині. Команди з Харкова, Івано-Франківська, Київщини та Тернопільщини змагалися за першість. Перетягували канат, піднімали важкі колоди та глиби каміння, перекидали майже 300-кілограмове колесо. Азарт, силу волі та емоційних вболівальників – бачила кореспондент "5 каналу".

Шикування на стадіоні та підняття державного прапора – так у місті стартував традиційний турнір богатирського багатоборства.

Сергій Мосенцов – місцевий. Три роки був у зоні бойових дій. На цих богатирських змаганнях встановив рекорд – 13 разів перекотив 260-кілограмову шину. Каже, здобути перемогу допомогла підтримка родини.

Сміється: "Для підтримки своєї фізичної форми. Не професійно, суто для себе. У мене гарна сьогодні підтримка – моя жінка і моїх два сини, маю двох файних козаків, а восени буде дівчинка. Буде комплект".

Богатирські ігри проводять уже вп'яте. Вони присвячені пам'яті полеглого на сході армійця Миколи Руснака. Військовий загинув під час обстрілу "Градом" на Луганщині у 2014-му. Цього разу турнір зібрав три десятки спортсменів із Харкова, Івано-Франківська та Тернопільської й Київської областей.

"У нашій команді десантники та спецпризначенці. Ми всі з 2014 року стали на захист суверенітету. Ми приїхали не за перемогою, а пом'янути загиблих, зустрітися з побратимами. Але призове місце ми візьмемо. Команда в нас сильна і дружна", – каже Ігор Синяк.

Серед випробувань на іграх – піднімання кам'яних брил вагою пів сотні кілограмів, долання дистанції із 70 кілограмовими валізами.

"Є багато поранених, є з травмами, які дістали на війні, але вони хочуть себе відчути повноцінно, виступають на змаганнях. І змагання для того, щоб показати, що навіть після війни можна займатися такими важкими вправами", – пояснює організатор змагань Василь Шевчук.

Перше місце у богатирських іграх здобула команда з Тернопільщини, друге – з Харкова, а третє – з Івано-Франківська.

Тереза Костецька, Олена Вербицька, Тернопільська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Брифінг голови ЦВК Тетяни Сліпачук – відео
Наступний матеріал
Півроку будували – нанівець за день: що відомо про пошкодження нового мосту в Києві
Loading...

"Кошмари, вони воюють вночі": як у Чернівцях демобілізованим військовим допомагають відновити душевний стан

"Кіборг" Воронін пояснив, чому вирішив привернути увагу до своїх вимог саме голодуванням

"Вибачтеся перед народом": ветеран АТО оголосив голодування та озвучив вимоги до Зеленського – відео

Пільга, якою не скористатися: ветеран АТО роками бореться за право на безплатний проїзд

Кабмін призначив двох заступників міністра у справах ветеранів – подробиці

"Відмовили без пояснення причин": чому "Книжковий Арсенал" не хотів бачити ветеранську книжку