Міністерство у справах ветеранів
Міністерство у справах ветеранів Міністерство у справах ветеранів

Кабмін призначив двох заступників міністра у справах ветеранів – подробиці

  Читайте по-русски
  Напрямом медичного забезпечення, реабілітації, психосоціальної адаптації та забезпечення прав на оздоровлення опікуватиметься Оксана Гаврилюк

  Під час засідання Кабінету Міністрів України було ухвалено рішення про призначення Терещенка Олександра – ветерана, учасника бойових дій в російсько-українській війні та Гаврилюк Оксани – полковника в запасі ЗСУ на посади заступників міністра у справах ветеранів України.

  Слід зазначити, що Олександр Терещенко працюватиме в міністерстві за напрямом вшанування пам’яті загиблих, підтримки сімей загиблих, ідеологічної роботи з ветеранами та співпраці з ветеранськими громадськими організаціями.

  А напрямом медичного забезпечення, реабілітації, психосоціальної адаптації та забезпечення прав на оздоровлення опікуватиметься Оксана Гаврилюк.

  "Крім пільг, ветеранам потрібні можливості самореалізації в цивільному житті та визнання його сміливості та героїзму від держави, соціуму", – наголосила Оксана Гаврилюк.

  Слід зазначити, що одразу після звільнення в запас, Оксана Гаврилюк почала працювати над створенням Інформаційно-координаційного центру. А після його появи очолила його.

  Мета центру – скоординувати проекти волонтерських організацій, журналістів, військових структур і ветеранських об’єднань, щоб спільними зусиллями небайдужих людей розв'язувати нагальні питання.

  Крім того, в серпні минулого року Оксана Гаврилюк як очільниця правління Інформаційно-координаційного центру разом із благодійним фондом "Повернись живим" організувала Міжнародний волонтерський та ветеранський форум "Там, де ми – там Україна".

  У форумі взяли участь представники ряду країн світу, ветерани та волонтери з усіх областей України, Президент України, міністри КМУ, народні депутати.

  Результатом роботи форуму було затвердження політичної волі щодо створення Міністерства у справах ветеранів та погодження базового функціонала і принципів роботи, що і було взято за основу новопризначеним міністром.

  Окрім соціальних і творчих проектів, Оксана Гаврилюк провадить активну роботу щодо законотворчості. Вона є координатором експертної волонтерської ради при Верховній Раді України.

  "Треба міняти підхід. Аби ті, хто пройшов війну, влилися у потужний і багатогранний рух ветеранів, який набиратиме обертів за підтримки та співпраці всіх", – зазначила заступник міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк.

  Попередній матеріал
  Половина кандидатів у президенти України не збираються повертати Крим – Джемілєв
  Наступний матеріал
  Загравання з агресором: у МЗС висловилися щодо риторики міністра закордонних справ Австрії Кнайсль
  Loading...