Джемілєв
Джемілєв svoboda.org

Половина кандидатів у президенти України не збираються повертати Крим – Джемілєв

  Читайте по-русски
  Один із претендентів на пост Верховного Головнокомандувача взагалі заявив: "Хай Крим звільняє той, хто його віддав"

  Близько двох десятків кандидатів на пост глави держави на чергових виборах 31 березня ані у передвиборчій програмі, ані у ЗМІ не заявили про необхідність повернення окупованих Росією територій. Про таке сказав лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв на брифінгу, передає "Укрінформ".

  "Ми проводили дослідження всіх 44, а тепер уже 39 кандидатів у президенти щодо того, якими будуть їхні дії для відновлення територіальної цілісності України, їхнє ставлення до агресії, бачення майбутнього шляху України в контексті євроатлантичної інтеграції. Показово, що близько 20 кандидатів ні у програмі своїй, ні в якихось висловлюваннях у пресі ані словом не згадували про необхідність повернення окупованих територій", – наголосив Джемілєв.

  Крім того, він додав: деякі кандидати у президенти висловлювалися на цю тему "туманно", а один на запитання, як збирається повертати Крим, узагалі відповів: "Хай його звільняє той, хто його віддав".

  Відтак, лідер кримських татар нагадав, що Меджліс підтримує на поточних виборах кандидатуру Петра Порошенка. Відповідну позицію узгоджено з татарами, що залишилися проживати на окупованому півострові, а також із тими, що були змушені покинути анексований Крим.

  Попередній матеріал
  Луценко повідомив, коли стався витік матеріалів у справі про корупцію в "оборонці"
  Наступний матеріал
  Кабмін призначив двох заступників міністра у справах ветеранів – подробиці
  Loading...