Лікарі за Порошенко
Лікарі за Порошенко ZIK

"Геть від Москви": медики Львівщини висловилися на підтримку Порошенка

Читайте по-русски
Медики закликають українців під час війни "керуватися не емоціями, а надати підтримку тому, під чиїм керівництвом Україна зупинила російську навалу"

Напередодні виборів медики Львівщини оприлюднили звернення до громадськості на підтримку чинного Президента Петра Порошенка. 

Звернення, яке підтримали представники Українського лікарського товариства у Львові, Асоціація медсестер Львівщини, авторитетні медики, було озвучено на прес-конференції 6 березня.

"Питання нині постало як на переломному часі історії: або ми згуртуємося і переможемо, або знову опинимося в полоні чужих амбіцій. Основна боротьба розгортається в цивілізаційному виборі українців. Ми обираємо не просто Президента України, ми обираємо наше майбутнє. Ми повинні переступити через свої симпатії чи антипатії і проголосувати за команду, яка відкрито і сміливо кинула клич: "Геть від Москви!", – йдеться у зверненні.

Медики закликають українців під час війни "керуватися не емоціями, а надати підтримку тому, під чиїм керівництвом Україна зупинила російську навалу".

"Нашого Президента Петра Порошенка господар Кремля Володимир Путін відкрито називає ворогом номер один і кидає клич п’ятій колоні голосувати за будь-кого, тільки не за Порошенка", – зазначено у зверненні.

"Ми розуміємо, що важко жити в часи крутих перемін, багато проблем. Але в нас нема іншого вибору, як продовжити історичний курс: "Геть від Москви!". Так, є багато труднощів. Але будь-який інший шлях – безперспективний. Нині в нас чимало нарікань і до медицини, бо відбувається демонтаж старої системи охорони здоров’я – неефективної, бідної, корумпованої, а нова ще не створена. Перший етап реформи розпочався з первинної ланки – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. Лікарі починають отримувати гідну оплату своєї нелегкої праці. З ініціативи Президента в сільській місцевості будують сучасні лікарські амбулаторії, заклади охорони здоров’я укомплектовують необхідним обладнанням. Система охорони здоров’я реформується, можливо, не так швидко, як ми цього вимагаємо, але почалися системні зміни не тільки у медицині, а в усій країні", – йдеться у зверненні.

Відтак медики закликали підтримати на виборах Президента Петра Порошенка та курс "Геть від Москви!"

На думку доктора медичних наук, професора Бориса Білинського, ці вибори – особливі, а Росія розраховує на те, що українці "самі поховають Україну". "По-перше, що буде хаос, по друге – що ми виберемо або якогось комедіанта, або явного ворога України. Бойко є явним ворогом України, а Зеленський є комедіантом. За часів СРСР був дуже відомий комік Райкін. Чи ви собі уявляєте, що хтось би сказав: давайте Райкіна зробимо генеральним секретарем ЦК КПРС?! Та це неможливо! А от Зеленського хочуть зробити. Це тільки, щоб посміятися, що "хохлам такого президента тоже хватит", – зазначив Білинський. 

Лікарі за Порошенко
Лікарі за ПорошенкоZIK

"Порошенко – не ангел. Він не займався економікою. Але чи Президент має займатися економікою?! Для того є уряд. Такого дипломата, як Порошенко, ми ще не мали, який їде в ООН, говорить півгодини без папірчика англійською мовою, який зумів зорганізувати юридичну, моральну і великою мірою матеріальну підтримку цілого світу для України", – додав Білинський.

Голова Лікарського товариства у Львові Олег Дуда вважає, що не можна сходити зі стратегічного курсу України до НАТО та ЄС, який обраний.

Лікарі за Порошенко
Лікарі за ПорошенкоZIK

"Щоб ці вектори зберегти, потрібен потужний Президент, який насамперед дбає про інтереси держави, а економіка підніметься. Тут дуже доречні слова Степана Бандери: "Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим", – зазначив Дуда.

Голова Асоціації медсестер Львівщини Ірина Шевчук заявила, що Петро Порошенко – перший Президент, за якого їй ніколи не було соромно. 

Лікарі за Порошенко
Лікарі за ПорошенкоZIK

"Це перший Президент, виступи якого не соромно слухати. Я горджуся, що він нашу країну представляє і, мабуть, це перший Президент, при якому я відчуваю захист моєї рідної мови… Бачимо, що гарант Конституції справді гарантує мені як українці у своїй державі, що основна мова в нас – українська, і що абсолютно "не все равно", якою мовою ми розмовляємо", – зазначила Шевчук.

Про підтримку Порошенка висловився і завідувач кафедри філософії ЛНМУ імені Данила Галицького Ігор Держко.

Лікарі за Порошенко
Лікарі за ПорошенкоZIK

"Ідеї, які зароджувалися в 90-х роках, почали зреалізовуватися в останні роки керівництва нашого Президента", – зазначив він.

Попередній матеріал
Засідання РНБО щодо ДК "Укроборонпром" – відео
Наступний матеріал
У Запоріжжі невідомі розтрощили череп екс-чільнику антикорупційної комісії

Партія підтримала рішення Гнапа зняти кандидатуру – що далі

У скільки Україні обійдеться друк бюлетенів до президентських виборів-2019

Йому слід "іскрити" виключно на сцені, бо спалить себе і державу: інтелігенція застерегла від приходу до влади Коломойського-Зеленського

"Ніби флешмоб": ще один кандидат у президенти знімає свою кандидатуру з виборів-2019

Прес-конференція громадської ініціативи "Слуга олігарха як загроза Україні" – відео

Вибори-2019: ЦВК не дозволила кандидату замінити програму – подробиці