Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко Скріншот відео

У СБУ назвали вартість "виборчої піраміди" Тимошенко

  Кошти, витрачені на цю кампанію, можуть мати як внутрішнє, так і зовнішнє походження

  Служба Безпеки України розкрила суму так званої "виборчої піраміди" Юлії Тимошенко – цифра сягає $82 мільйонів. Про таке заявив заступник глави СБУ Віктор Кононенко, пише Інтерфакс-Україна.

  Правоохоронці встановили з півсотні організаторів цієї схеми, які мали привести на виборчі дільниці більш як 600 тис. осіб. 

  "Встановили 49 організаторів цієї діяльності. Цими особами було залучено, за нашими підрахунками, понад 686 тис. громадян України до цієї діяльності. Кожен з них повинен був привести на виборчу дільницю по 10 осіб, які мали проголосувати за конкретного кандидата у президенти. Вартість цього проекту становить понад 2,22 млрд грн або близько $82 млн", – повідомив Кононенко. 

  Він також додав, що ці кошти можуть мати як внутрішнє, так і зовнішнє походження. "У нашому випадку це "брудна готівка", легалізована незаконним шляхом", – наголосив заступник глави СБУ.

  За його словами, слідчі дії у цій справі тривають.

  "Ми тільки на цьому тижні виписали 5 тис. повісток для свідків. Їх буде набагато більше. Коли будуть завершені слідчі дії, буде і результат", – резюмував Кононенко. 

  Попередній матеріал
  У скільки Україні обійдеться друк бюлетенів до президентських виборів-2019
  Наступний матеріал
  На Луганщині бійці НГУ затримали найманця російсько-окупаційних військ
  Loading...