БПП вимагає перевірити факти підкупу виборців "виборчою пірамідою" Тимошенко

  Голова фракції Партії "Блок Петра Порошенка" вимагає створення спеціальної ТСК для розслідування

  Сьогодні ЗМІ опублікувала матеріал під назвою "Піраміда Тимошенко": на одну область на голоси виділили мільярд гривень". Про це, з парламентської трибуни, заявив голова фракції Партії "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов.

  Він також наголосив: у матеріалі йдеться про те, що правоохоронні органи знайшли "бюджет піраміди" із описом витрат як на агітаторів, так і на скупку голосів виборців. "Як зазначають журналісти, "Піраміда" підкупу виборців Юлією Тимошенко може обійтися щонайменше і кілька мільярдів гривень!" – зазначив парламентар.

  "Ще більшу тривогу викликає в журналістів непрозоре фінансування виборчого фонду Юлії Тимошенко. Є обґрунтовані підозри, що це має ознаки відмивання коштів, здобутих злочинним шляхом. Також виникає підозра, що це російські гроші", – сказав Артур Герасимов.

  Він нагадав, що політична сила Юлії Тимошенко вимагала створення ТСК по журналістському розслідуванню в оборонній сфері.

  "Сьогодні ми всі бачили, як політична сила Юлії Тимошенко, її представники істерично волали про необхідність дотримання законності, робили гучні заяви про розкрадання і необхідність негайно притягнути всіх винних до відповідальності. Так от, усі ці заяви – це звичні для Юлії Тимошенко і членів її команди маніпуляції, обман і бажання сподобатися виборцям. А насправді, її політична сила активно, масово скуповує голоси виборців!" – наголосив Артур Герасимов

  Він також висловив сподівання, що всі засоби масової інформації, які у вівторок передрукували перше розслідування журналістів щодо Укроборонпрому, не обійдуть увагою сьогоднішню інформацію про "піраміди" Тимошенко.

  "Невідомі кошти з невідомих джерел, замасковані під внески невідомих людей, не повинні привести до фальсифікацій! Тому ми вимагаємо негайного створення Тимчасової слідчої комісії для перевірки фактів підкупу виборців у виборчій піраміді Тимошенко та за підозрою у відмиванні коштів, здобутих злочинним шляхом через її виборчий фонд!" – заявив голова фракції.

  "Ми також закликаємо Юлію Тимошенко скласти депутатський мандат на час розслідування", – сказав Артур Герасимов.

  Попередній матеріал
  "Нафтогаз" оголосив про примусове стягнення боргів "Газпрому" одразу в декількох країнах – подробиці
  Наступний матеріал
  "М'ясна арифметика": де в Україні найдешевша та найдорожча свіженина