фото Солідарність

БПП вимагає перевірити факти підкупу виборців "виборчою пірамідою" Тимошенко

  Голова фракції Партії "Блок Петра Порошенка" вимагає створення спеціальної ТСК для розслідування

  Сьогодні ЗМІ опублікувала матеріал під назвою "Піраміда Тимошенко": на одну область на голоси виділили мільярд гривень". Про це, з парламентської трибуни, заявив голова фракції Партії "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов.

  Він також наголосив: у матеріалі йдеться про те, що правоохоронні органи знайшли "бюджет піраміди" із описом витрат як на агітаторів, так і на скупку голосів виборців. "Як зазначають журналісти, "Піраміда" підкупу виборців Юлією Тимошенко може обійтися щонайменше і кілька мільярдів гривень!" – зазначив парламентар.

  "Ще більшу тривогу викликає в журналістів непрозоре фінансування виборчого фонду Юлії Тимошенко. Є обґрунтовані підозри, що це має ознаки відмивання коштів, здобутих злочинним шляхом. Також виникає підозра, що це російські гроші", – сказав Артур Герасимов.

  Він нагадав, що політична сила Юлії Тимошенко вимагала створення ТСК по журналістському розслідуванню в оборонній сфері.

  "Сьогодні ми всі бачили, як політична сила Юлії Тимошенко, її представники істерично волали про необхідність дотримання законності, робили гучні заяви про розкрадання і необхідність негайно притягнути всіх винних до відповідальності. Так от, усі ці заяви – це звичні для Юлії Тимошенко і членів її команди маніпуляції, обман і бажання сподобатися виборцям. А насправді, її політична сила активно, масово скуповує голоси виборців!" – наголосив Артур Герасимов

  Він також висловив сподівання, що всі засоби масової інформації, які у вівторок передрукували перше розслідування журналістів щодо Укроборонпрому, не обійдуть увагою сьогоднішню інформацію про "піраміди" Тимошенко.

  "Невідомі кошти з невідомих джерел, замасковані під внески невідомих людей, не повинні привести до фальсифікацій! Тому ми вимагаємо негайного створення Тимчасової слідчої комісії для перевірки фактів підкупу виборців у виборчій піраміді Тимошенко та за підозрою у відмиванні коштів, здобутих злочинним шляхом через її виборчий фонд!" – заявив голова фракції.

  "Ми також закликаємо Юлію Тимошенко скласти депутатський мандат на час розслідування", – сказав Артур Герасимов.

  Попередній матеріал
  "Нафтогаз" оголосив про примусове стягнення боргів "Газпрому" одразу в декількох країнах – подробиці
  Наступний матеріал
  "М'ясна арифметика": де в Україні найдешевша та найдорожча свіженина