Масштабний напівмарафон за участі військовослужбовців провели у Хмельницькому
Масштабний напівмарафон за участі військовослужбовців провели у Хмельницькому 5 канал

"Ветеранська десятка": масштабний напівмарафон за участі військовослужбовців провели у Хмельницькому – відео

Читайте по-русски
З учасників "ветеранської десятки" у Хмельницькому проведуть відбір на марафон морської піхоти, який відбудеться у Вашингтоні вже восени цього року

"Ветеранська десятка". У Хмельницькому відбувся масштабний напівмарафон, у межах якого провели забіги для військовослужбовців. Переважна більшість учасників – армійці, які внаслідок бойових дій були поранені й нині проходять реабілітацію. Також долучились армійці і з інших країн світу, зокрема, з США. З учасниками поспілкувалися кореспонденти "5 каналу".

Попри дощ ветерани бойових дій збираються на площі, щоб розпочати забіг. Тут не лише українські АТОвці, а й ветерани-армійці зі США. Готуються до дистанції 10 кілометрів.

Учасник російсько-української війни хмельничанин Олександр Дарморос, розвідник 8-го полку спецпризначення. Втратив зір та ногу в березні 2016-го. Поблизу Попасної на Луганщині натрапив на ворожу міну. Проходив реабілітацію в США, під час якої взяв участь у Марафоні морської піхоти у Вашингтоні. Нині він – один із ініціаторів проведення ветеранського забігу у Хмельницькому.

"Ви знаєте, біг для мене – це режим, довести насамперед самому собі, що все можна попри відсутність зору, ноги – все можна робити: і на городі копати, і садити, і бігати, і читати, і слухати – все можна робити", – каже чоловік.

Серед учасників забігу – і ветеран, який уже давно розміняв шостий десяток, – Анатолій Вересенко. У ветеранських забігах бере участь не вперше. Долучилося до забігу й іноземні ветерани. Морський піхотинець Джордан Чартер до Хмельницького прибув зі США.

Чоловік говорить: "Такі заходи – це гарантія того, що ветерани не стануть алкоголіками чи наркоманами, а підтягнуть інших побратимів до таких подій".

З учасників "ветеранської десятки" у Хмельницькому проведуть відбір на Марафон морської піхоти, який відбудеться у Вашингтоні вже восени цього року.

Любко Іванів, Євгеній Моісеєнко, Хмельницький, "5 канал"

Попередній матеріал
"Спорт – це ліки": у Харкові відбулися змагання "Ігри героїв" для атлетів-ветеранів АТО – репортаж
Наступний матеріал
Інавгурація Зеленського: останні приготування у Маріїнському парку та ВР – включення
Loading...