Колючий дріт, багнюка та лід: у Києві вперше відбувся ветеранський забіг Legion Run

5 канал
Такі змагання вже відбувалися в Афінах, Римі, Вільнюсі

Колючий дріт, багнюка та лід. У столиці вперше відбувся ветеранський забіг. Долати п'ятикілометрову дистанцію з неочікуваними пастками взялися колишні військові, нинішні оборонці на Сході та волонтери. Як це відбувалося та чи впоралися – дізнавався Мирослав Солонар.

Перешкоди як реальні, так і психологічні для колишнього військового Олексія – звична справа. За плечима бійця батальйону "Азов" бої на Сході. Тому, пояснює чоловік, під час цього екстремального забігу його мало що здивує. Головне, правильно налаштуватися.

Крізь холод та спеку: в Києві ветерани-армійці зійшлися в спортивному протистоянні Legion Run

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Далі – колективна розминка. Понад сто учасників ветеранського забігу вишикувалися на старті столичного парку "Муромець". Попереду п'ять кілометрів дистанції. І ось перші перешкоди – треба перестрибнути через дерев'яні колоди. Чоловіки показують, як це робиться і не забувають допомагати жінкам.

Наступною завадою став крутий схил. Учасники щосили намагалися видертися на нього. Без руки побратимів тут не обійтися. Ті, хто підкорив вершину, не стримують емоцій.

Однак це ще не фініш. Пробігши піщані вирви, військові та волонтери натрапляють на справжню пастку, яка є випробуванням на стійкість.

На шляху учасників ветеранського забігу було 18 різних перешкод. Це одна із останніх. Тут треба пірнути в крижану воду, і переплисти під колючим дротом. І як бачимо, емоції зашкалюють.

"Вода холодна, але класно все. Тут просто ефект того, що лід – і пробирає до кісток, буквально на секунд п'ять, а зараз вже відпускає і дуже навіть добре, легше стає", – ділиться враженнями Тетяна Онопрієнко, учасниця ветеранського забігу. 

Організатори кажуть, ветеранський забіг – насамперед реабілітація для українських захисників. Адже більшість повернулися з передової, маючи проблеми зі здоров'ям.

"Спина, коліна – це є майже у всіх. Тому спорт це і фізична реабілітація, тому що тренування вони змушують себе приводити до фізичної форми і тренуватися. По-друге, це і психологічна реабілітація", –каже організатор Анастасія Римар. 

5 канал

За екстремальним забігом на кожному відтинку дистанції стежать медики. Було і дві госпіталізації, зокрема у одного учасника був перелом ребра. 

Такі змагання вже відбувалися в Афінах, Римі, Вільнюсі. Україна вперше провела ветеранський забіг. 

5 канал

Мирослав Солонар, "5 канал"

Попередній матеріал
988 рік – Хрещення Київської Русі, 1147-й – заснування Москви: історичні факти проти кремлівської пропаганди
Наступний матеріал
"Мама" Гаррі Поттера: цікаві факти про Джоан Роулінг та "Поттеріану"
Loading...