Сергій Костромінов
Сергій Костромінов 5 канал

Справжній чи фейковий: ветерани АТО обурені посвідченням добровольця в депутата

У МВС заявили, що ніякий Сергій Костромінов у них не служив...

Ветерани АТО Полтавщини закидають депутату Кременчуцької міськради, що він користується посвідченням учасника-добровольця Антитерористичної операції, але участі в ній не брав. Тож ініціювали збір комісії, яка має встановити – справжній він боєць чи має документ незаконно. Подробиці – у наступному сюжеті.

Депутат Кременчуцької міської ради Сергій Костромінов має посвідчення учасника АТО. Стверджує, що перебував у зоні бойових дій на сході у складі батальйону "Азов" протягом місяця влітку 2014 року.

Розповідає: "База батальйону "Азов" була в Урзуфі. Урзуф на той час вважався зоною бойових дій – це перше. По-друге, я виїжджав на Старобешеве. Один раз".

Знайомий депутата, радник голови Полтавської ОДА Іван Балацький стверджує, що у той період, коли Костромінов ніби був у АТО, насправді, вони разом у Полтаві відкривали мобілізаційну базу для військових.

Запевняє: "Я особисто знаю цю людину, в 2014 році я був поряд з ним, і я розумю, що ця людина не воювала. А займалась якоюсь там діяльністю, яка ніяк не може підпадати під кваліфікацію АТО".

Статус учасника-добровольця Антитерористичної операції Сергій Костромінов отримав за рішенням обласної профільної комісії. Саме до неї звернулися ветерани АТО, обурені таким статусом депутата, з вимогою перевірити – чи справді Костромінов служив на Донбасі.

Міністерство внутрішніх справ дало відповідь – Сергій Костромінов не служив ані у МВС, ані у Нацгвардії. Через це обласна профільна комісія вирішила скасувати міському депутату статус добровольця. Натомість, запропонували по-новому зібрати всі документи й подати їх на отримання посвідчення.

"Я ще раз хочу на камери підкреслити, що ми нікого ні в чому не звинувачуємо. Якщо ця людина заслуговує, то заслуговує. В нас просто чисто формально виникли питання по довідці", – виправдовується заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

Його колега, заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко, додає: "Цей чоловік може знову подати документи з виписками з тієї книги, зі всім іншим, і потім ми розглянемо".

Тим часом Сергій Костромінов упевнений, що зможе вдруге довести, що він справді був добровольцем АТО.

Євген Худаско, "5 канал"

Попередній матеріал
Удень працюють снайпери, вночі – розвідники: під Широкиним тривожне пожвавлення ворога
Наступний матеріал
За свободу Сенцова і Криму: "Бумбокс" виступили на адмінмежі з окупованим півостровом – фото
Loading...

"Поліграф" з "Армія FM": яким буде курс державного управління для ветеранів АТО

На Полтавщині намагаються загасити більше як 5 тис. кв.м сміттєзвалища – відео

Павелко: герої АТО братимуть участь у чемпіонатах із футболу і готуватимуться до міжнародних змагань

У центрі Полтави авто влетіло в підземний перехід: є загиблий

Гройсман анонсує скасування премій для співробітників держкомпаній

"Поліграф" з "Армія FM": говоримо з військовим, який не здається