Радіо Свобода

За свободу Сенцова і Криму: "Бумбокс" виступили на адмінмежі з окупованим півостровом – фото

Група не сподівалася, що на адмінкордон приїдуть глядачі

Український гурт "Бумбокс" провів 19 липня концерт на адміністративному кордоні з Кримом з банером "Free Sentsov, Free Crimea" перед сценою, яку розвернули в бік анексованого півострова.

Таким чином музиканти вимагають звільнення всіх українських політичних в'язнів із російських і кримських в'язниць, повідомляє "Радіо Свобода".

Соліст групи "Бумбокс" Андрій Хливнюк перед початком концерту зазначив, що група не сподівалася, що на адмінкордон приїдуть глядачі.

"Ми назвали це "Концерт для землі", бо не очікували великого скупчення людей. Хотілося грати просто в полі тієї території, на яку ми не можемо приїхати вільно й зіграти", – сказав соліст гурту.

7 липня на фестивалі Atlas Weekend у Києві Андрій Хливнюк нагадав про ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова. Хливнюк нагадав про те, що Сенцов голодує, і попросив розповісти про це тим, хто не знає про процес.

Нагадаємо, режисер Олег Сенцов голодує вже більше двох місяців на підтримку українських політв'язнів. Почав він своє безстрокове голодування 14 травня. Сестра українця, якій 5 липня вдалося поспілкуватися з братом, повідомила, що він дуже схуд і постарів. Крім того, зазначила, що йому ставлять крапельниці, однак примусово не годують. Адвокат Сенцова, зі свого боку, повідомив, що режисер перебуває в окремій палаті медчастини російської колонії в Лабитнангі. У нього загострилися проблеми із серцем та нирками. Крім того, йому важко пересуватися.

Попередній матеріал
Справжній чи фейковий: ветерани АТО обурені посвідченням добровольця в депутата
Наступний матеріал
І для розвідки, і для ураження цілей: в Ізраїлі розробили дрона-камікадзе

Поклонська брала участь у засіданні, на якому арештували Сенцова – адвокат

"Сподівання на перемовників": Томак розповіла, хто може допомогти звільнити українських політв'язнів з РФ

Руйнує міфи російської пропаганди: історії людей, переслідуваних в окупованому Криму, зібрали в книзі "Люди "сірої зони"

В окупованому Криму обшукують журналістку: вилучили телефони та техніку – відео

"Бізнес, попри анексію": в чому особливість "дзеркальних" законів РФ та України щодо Криму

Відпочивальники на межі нервового зриву: на окупованому Криму нашестя медуз – відео