krymr.com

"Дуже блідий, але ходить сам": Сенцова відвідав адвокат – журналіст

Сенцов дуже здивований, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв'язнів з боку України і уповноваженого Верховної Ради Людмили Денісової

Українського режисера, якого незаконно утримують у РФ, Олега Сенцова відвідав у четвер, 19 липня, адвокат Дмитро Діндзе в колонії в Лабитнангі.

Про це написав журналіст Антон Наумлюк у своєму Facebook, посилаючись на свідчення адвоката.

"Він виглядає ще гірше, ніж минулого разу. Дуже блідий. Ходить сам. Близько тижня тому у нього була друга криза по здоров'ю. Стало погано, і його хотіли госпіталізувати для того, щоб поставити на повноцінне примусове годування, щоб вливати більше суміші. Він відмовився, і його залишили в колонії з умовою, що суміш він буде приймати сам під наглядом лікаря. Приймає в день по дві ложки. Перебуває в палаті, з голодування йти не збирається. Каже: "Скільки мене вистачить, стільки і протягну", – резюмує слова адвоката Наумлюк.

Журналіст також розмістив фото палати, де перебуває український режисер.

Крім того, Сенцов дуже здивований, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв'язнів з боку України і уповноваженого Верховної Ради Людмили Денісової.

"Сенцов вважає, що українська сторона повинна активніше продавлювати ситуацію зі звільненням інших політв'язнів", – розповів адвокат.

Сенцов також передав вітання фігуранту справи "кримських диверсантів" Євгенові Панову і Володимирові Балуху.

Омбудсмен Людмила Денісова нарікання бачила. "5 каналу" повідомила – планує зателефонувати адвокату Олега Сенцова, утім зазначила, що офіційний Київ робить усе можливе задля звільнення бранців Кремля.

Нагадаємо, режисер Олег Сенцов голодує вже більше двох місяців на підтримку українських політв'язнів. Почав він своє безстрокове голодування 14 травня. Сестра українця, якій 5 липня вдалося поспілкуватися з братом, повідомила, що він дуже схуд і постарів. Крім того, зазначила, що йому ставлять крапельниці, однак примусово не годують. Адвокат Сенцова, зі свого боку, повідомив, що режисер перебуває в окремій палаті медчастини російської колонії в Лабитнангі. У нього загострилися проблеми із серцем та нирками. Крім того, йому важко пересуватися.

Дивіться також:

Попередній матеріал
На Полтавщині намагаються загасити більше як 5 тис. кв.м сміттєзвалища – відео
Наступний матеріал
Транспортний колапс: вантажівка заблокувала рух потягів на Черкащині – відео

Через мовчання Європи голодування охоплюватиме дедалі більше людей – Чийгоз

Фейгін пояснив, як міжнародне право розцінює примусове годування Сенцова

Сенцов відповів на заклик ЄСПЛ припинити голодування і спростував слова про збільшення ваги

"Проблеми з нирками та серцем": стало відомо, в якому стані Олег Сенцов

У Путіна не знають чи живий Сенцов

На прохання дружини політв'язень Емір-Усейн Куку припинив голодування – ЗМІ