krymr.com

Росія знову запевняє, що стан здоров'я Сенцова задовільний – Денісова

В листі зазначають, що українець проходить підтримуючу терапію

Стан здоров'я українського режисера Олега Сенцова розцінюється як задовільний. Принаймні, так стверджує російська сторона.

Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова. Посилається на лист від Михайла Федотова – голови Ради при президентові Росії з розвитку громадянського суспільства і прав людини.

Копію документа Денісова оприлюднила у Facebook. У листі зазначають, що українець проходить підтримуючу терапію. Водночас, від медичної допомоги не відмовляється. Крім того, зазначають, що Олега Сенцова щоденно оглядають лікарі, він перебуває під постійним контролем.

Як повідомляв 5.UA, Сенцова затримали працівники ФСБ РФ у Криму навесні 2014 року. Його етапували до Росії, де судили за сфабрикованим звинуваченням в організації терактів і підпалів офісів партій на півострові. Російський суд у серпні 2015 року засудив його до 20 років ув'язнення. На початку червня 2018 року в різних містах України люди вимагали звільнити режисера Олега Сенцова. Підтримали акцію і в усьому світі: люди в різних куточках планети долучаються до акції #SaveOlegSentsov.

Попередній матеріал
"Українське серце нині у неволі": до Дня народження Сенцова в Чернівцях влаштували акцію
Наступний матеріал
На Майдані відбувається масштабна акція на підтримку Олега Сенцова – відео

Адвокат розповів про стан здоров’я Сенцова на 47-ий день голодування

"У когось футбол на полі, а тут футбол долями людей": Денісова озвучила свої найперші кроки щодо звільнення політв'язнів

Денісова висловила припущення, чому їй не дають побачитися з Олегом Сенцовим

Денісова: Не існує жодного документа, який би підтверджував, що Сенцов – громадянин РФ

"Росія продовжує політичні ігрища": посольство України направило ноту МЗС РФ щодо негайного допуску Денісової до Сенцова

"Москалькова ходить і робить селфі": Денісову знову не пускають у колонію до Сенцова – з'явилося відео