"Росія продовжує політичні ігрища": посольство України направило ноту МЗС РФ щодо негайного допуску Денісової до Сенцова

  У МЗС України недопуск Денісової до українського режисера назвали політичними ігрищами

  Посольство України у РФ направило чергову ноту Міністерству закордонних справ Росії з рішучим протестом щодо недопуску Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової до українського політв’язня Олега Сенцова. Про це повідомили в прес-службі українського омбудсмена, пише УНІАН.

  "Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова в рамках моніторингових візитів 28 червня здійснила чергову спробу відвідати громадянина України Олега Сенцова. За незрозумілими для нас причинами, на зважаючи на виконання посольством передбачених формальностей, адміністрація пенітенціарного закладу відмовила у відвіданні Денісовій Сенцова», - йдеться у звернені. Українські дипломати наголошують, що дана ситуація засвідчує про небажання російської сторони сприяти українському омбудсмену в реалізації досягнутих домовленостей між президентами України та Росії Петром Порошенком і Володимиром Путіним, що веде до їх зриву. «Українська сторона висловлює рішучий протест і закликає РФ до негайного прийняття рішення з допуску Людмили Денісової до громадянина України Олега Сенцова, а також до нормалізації ситуації зі здійсненням інших моніторингових візитів омбудсменів двох країн", - додали у відомстві.

  В Міністерстві закордонних справ України назвали політичними ігрищами недопуск Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової до незаконно ув'язненого українського режисера Олега Сенцова.

  Про це повідомила речниця МЗС України Мар'яна Беца у мікроблозі Twitter. "Тотальне недотримання РФ домовленостей про допуск омбудсмена України до Олега Сенцова, який голодує з 14 травня", - заявила Беца. "РФ продовжує свої політичні ігри. Ціна - людське життя. Вимагаємо забезпечити безперешкодний допуск Денісової до українських політв'язнів", - наголосила речниця.

  Попередній матеріал
  Брифінг речника Міністерства оборони – відео
  Наступний матеріал
  Брифінг щодо результатів конкурсу проектів Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності