"Москалькова ходить і робить селфі": Денісову знову не пускають у колонію до Сенцова – з'явилося відео

Олег Сенцов голодує з 14 травня, тобто вже 46-й день

Уповноважена Верховної Ради України Людмила Денісова повідомила, що вона прибула до колонії "Білий ведмідь" у російському місті Лабитнангі, де утримують політв'язня Сенцова, але її знову не пускають провідати українського режисера. Про це вона сказала у коментарі "5 каналу".

Денісова розповіла, що продовжувала стукати у двері, їй повідомили, що "передали інформацію про її прибуття", і сказали чекати.

Омбудсмен також розповіла, що повз неї на територію проїхала уповноважена РФ з прав людини Тетяна Москалькова, проте "навіть не зупинилася, щоб переговорити". Денісова також розповіла, що біля колонії присутні українські журналісти з УНІАН, телеканалів "1+1", "Україна" та "Прямий". Їх також не пускають.

"Уповноважений РФ Тетяна Москалькова з'явилася тут півгодини тому. Кортеж проїхав повз мене, хоча вона прекрасно мене бачила. Я постійно звертаюсь до чергового і прошу повідомити керівництво.... відповідь одна - чекайте. Намагаюсь подати заяву, її не беруть. З-за воріт я бачу, що люди які приїхали кортежем, ходять по території, Тетяна Москалькова робить селфі...".

Раніше сьогодні на запитання, чи є якісь шанси, що все ж таки вдасться зустритися з Олегом Сенцовим, Денісова відповіла, що "шанси цього наближаються до нуля".

Як повідомляв 5.UA, український режисер Олег Сенцов голодує в росіські колонії з 14 травня, тобто вже 46-й день. Його вимога, аби були звільені всі політв'язні Кремля. Після телефонної розмови президентів України і Росії уповноважені з прав людини двох країн домовилися відвідати по 34 ув'язнених. Український омбудсмен Людмила Денісова з 15 червня перебуває в Росії, але їй постійно відмовляють у зустрічах з українськими політв'язнями. Досі вона не змогла відвідати жодного з них.

Нагадаємо, російський уповноважений Тетяна Москалькова прибула до Києва 26 червня вранці. Вона вже зустрілася з моряками судна "Норд", затриманого в акваторії Азовського моря 25 березня під прапором Росії. До засудженого в Україні кримського дезертира Максима Одинцова її не допустили, оскільки вона не мала всіх необхідних документів.

Дивітся також фотогалерею за темою:

"Криваві" постери до ЧС-2018, за які у Facebook забанили українського художника – ФОТО

'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/
'Криваві' постери до ЧС
/

Попередній матеріал
В Україні набув чинності закон про створення Антикорупційного суду
Наступний матеріал
Дебати в ПАРЄ щодо загрози життю та здоров’ю українських в’язнів у РФ та в окупованому Криму – відео

Денісова знову їде у колонію до Олега Сенцова

Денісова розповіла, що представник Червоного Хреста ігнорує її листи

Геращенко однозначно відреагувала на "пропозиції Пескова" щодо звільнення бранців

Денісова розповіла про результати перемовин з російською омбудсвумен

МЗС про недопуск омбудсмена до Сенцова: Росія вкотре йде на підступні дії

Денісова на перемовинах у Москві – РФ пропонує відвідати Сенцова лише після 22 червня