Ірина Геращенко
Ірина Геращенко 5 канал

Геращенко однозначно відреагувала на "пропозиції Пескова" щодо звільнення бранців

"Чому б самому Пєскову чи омбудсвумен Москальковій не звернутися до Путіна з проханням про помилування Сенцова?" – запитала вона

Представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко прокоментувала заяви прес-секретаря російського президента Володимира Путіна та його натяки стосовно ймовірного звільнення українського кінорежисера Олега Сенцова.

"Прес-секретар Путіна Д. Пєсков заявляє, що О. Сенцов "має сам подбати про своє помилування", натякаючи, що Олег має звернулися до російського президента з таким проханням. Очевидно, що О. Сенцов не буде звертатися до Путіна, на це російська влада й розраховує", – написала вона у власному Facebook.

Вона також зауважила: "Водночас, маю нагадати, що для помилування Н. Савченко до Путіна формально звернулися родичі загиблих російських журналістів і він помилував. (Але вони) не вимагали звернення самої Савченко. А чому б самому Пєскову чи омбудсвумен Москальковій не звернутися до Путіна з проханням про помилування Сенцова? Чому Надію можна було помилувати без особистого звернення, а Олега – ні?"

Крім того, Геращенко обурилася зривом домовленостей про відвідини українського українських заручників омбудсменом Людмилою Денісовою.

"Людмилу не пускають до Сенцова, Кольченка, Сущенка, Карпюка, інших наших бранців, попри домовленості на найвищому рівні. Щоб ви розуміли, саме так у нас кілька разів зривалося звільнення заручників. Коли все начебто обговорили і домовилися, визначилися зі списком і приблизною датою. І в останню хвилину – ні, й без пояснень", – прокоментувала дипломат.

Нагадаємо, 15 червня уповноваженого Верховної Ради з прав людини не допустили до Олега Сенцова, який нині перебуває в колонії "Білий Ведмідь" міста Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу Росії. Потому відбулися перемовини уповановажених з прав людини РФ та України, в ході яких було досягнуто попередніх домовленостей. 

Ірина Геращенко вважає, що українського омбудсмена не допустили до Олега Сенцова через його вкрай тяжкий стан здоров'я

Дивіться також фотогалерею за темою: 

#FreeSentsov: Видовищна акція просто на Times Square у Нью-Йорку – ФОТО

акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/

Попередній матеріал
У Великій Британії заморозять активи "Газпрому" за клопотанням "Нафтогазу"
Наступний матеріал
Співробітник Tesla зрадив Ілона Маска і розсекретив конфіденційну інформацію
Loading...