Facebook / Людмила Денісова

Денісова знову не змогла потрапити до Сенцова

Денісова додала, що, своєю чергою, вона тоді мала поїхати до Лабитнангі, зустрітися там із уповноваженим з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі

Український омбудсмен Людмила Денісова знову не змогла відвідати незаконно ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова. Про це вона повідомила у Facebook.

"Відповідно до наших попередніх домовленостей (з російським омбудсменом Тетяною Москальковою – Ред.), які були на вечір 18 червня, українською стороною було зроблено все можливе для мінімальних пересувань і максимального комфорту візитів Тетяни Москалькової до тих осіб, яких вона хотіла відвідати. Насамперед, це Кирило Вишинський. Відбулися домовленості з усіма органами, які впливають на те, щоб переправити Вишинського в київське СІЗО. Такі згоди отримані від СБУ, під слідством якого перебуває Вишинський, від слідчого, який веде його справу, і про супровід його в місто Київ домовилися з МВС", – зазначила вона.

Денісова додала, що, своєю чергою, вона тоді мала поїхати до Лабитнангі, зустрітися там із уповноваженим з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

"Він супроводжує нас до колонії, де синхронно ми об 11 годині, Тетяна Москалькова о 9 годині ранку (вона за київським часом, ми за місцевим часом) входимо одночасно в колонії. Ми відвідуємо Олега Сенцова, вона – Кирила Вишинського. Більш того, ми даємо їй можливість відвідати Максима Одинцова і Олександра Баранова. А вже після повернення її в Москву ми плануємо спільне відвідування Романа Сущенка. Потім вже подальші кроки по відвідуванню мною Челябінська, де перебуває Станіслав Клих і Олександр Кольченко. Потім відвідати Миколу Карпюка у Володимирі, пізніше здійснити візит у Ростов і Крим", – повідомила вона.

Водночас Денісова зазначила, що "такі домовленості були на вчора".

"Втім, знов нічого не відбулося. Я знову змушена констатувати, що Тетяна Москалькова не схвалює рішення, а лише артикулює те, що їй доручили донести. Мене знову запросили на переговори. Я їду, але...", – написала омбудсмен.

Як повідомляв 5.UA, український омбудсмен Людмила Денісова вирушила до Росії, аби відвідати незаконно ув'язнених там українців. 

Попередній матеріал
"Хотів стати художником": на Тернопільщині відкрили арт-резиденцію в пам'ять Героя Небесної Сотні Назара Войтовича
Наступний матеріал
"Увірвався терпець": подробиці сутички біля дверей парламенту – включення з Ради

Україна знайшла гідну відповідь Росії на недопуск до Сенцова омбудсмена

"Кримський диверсант" Штиблінков просить екстрадувати його з РФ до України

Денісову не пустили до українського політв'язня Карпюка – у МЗС України відреагували

МЗС про недопуск омбудсмена до Сенцова: Росія вкотре йде на підступні дії

Денісова на перемовинах у Москві – РФ пропонує відвідати Сенцова лише після 22 червня

Передати слова підтримки: омбудсмен Денісова вирушила в Росію до українських політв'язнів