Тетяна Денісова

Денісова розповіла про результати перемовин з російською омбудсвумен

Українського омбудсмена досі не пустили до Олега Сенцова

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила про результати зустрічі з російською омбудсвумен Тетяною Москальковою, що відбулася напередодні.

"Завершилася зустріч із Уповноваженим РФ Тетяною Москальковою. Обговорили можливість синхронності перших наших відвідувань. Подальші наші візити ми проводитимо вже у різний час", − написала Денісова у власному Facebook

Вона додала: "Ми перевіримо умови утримання, а також переконаємося в тій інформації, що надавали одне одному в листах. Дати візитів ще обговорюємо".

При цьому "Радіо Свобода", що посилається на російські ЗМІ, повідомляє: серед домовленостей уповноважених – взаємні відвідини українського режисера Олега Сенцова в російській колонії та журналіста Кирила Вишинського в Херсоні. Таким чином, в Росії кажуть, що вдалося досягти "паритетних кроків".

Утім, зауважимо, що офіційного підтвердження цій інформації наразі немає.

Нагадаємо, 15 червня Уповноваженого Верховної Ради з прав людини не допустили до Олега Сенцова, який нині перебуває в колонії "Білий Ведмідь" міста Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу Росії. Ірина Геращенко вважає, що українського омбудсмена не допустили до Олега Сенцова через його вкрай тяжкий стан здоров'я.

Дивіться також фотогалерею: 

#FreeSentsov: Видовищна акція просто на Times Square у Нью-Йорку – ФОТО

акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/

Попередній матеріал
Росія відновила бункер для зберігання ядерних озброєнь у Калінінграді – аналітики США
Наступний матеріал
"Забрало море": на Одещині розшукують маленького спортсмена