Тетяна Денісова
Тетяна Денісова Сайт українського омбудсмена

Справжній стан здоров'я Сенцова приховують – Денісова

  В інформації, яка надходить про стан його здоров’я – суцільні розбіжності

  Суперечлива інформація про стан здоров'я українського режисера Олега Сенцова, який голодує 44-й день, свідчить, що відомості про його справжній стан приховують. Про це Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денісова написала у Facebook.

  "Сьогодні 44-й день голодування Олега Сенцова. В інформації, яка надходить про стан його здоров’я - суцільні розбіжності", – наголосила вона.

  Також Денісова нагадала, що 15 червня, коли вона була під дверима колонії у Лабитнангі, Тетяна Москалькова повідомила, що Олег припинив голодування.

  "За годину сказала, що "Він був готовий припинити голодування, але голодування він не припинив. Кожен день він отримує з його згоди поживні суміші, які містять вітаміни, білки та всі необхідні елементи. Стан його здоров’я задовільний", – зазначила вона.

  За її повідомленням, того ж дня уповноважений з прав людини у Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолій Сак проінформував, що "останній раз був у Олега 5 червня. Голодування він не припинив, знаходиться у медсанчастині під постійним наглядом лікарів, йому ставлять крапельниці із глюкозою і ребоксином".

  Денісова додала, що через суперечливість наданої інформації одразу запросила в уповноваженої з прав людини РФ офіційну за підписом лікаря інформацію про стан здоров’я Олега.

  "21 червня Тетяна Москалькова надіслала мені лист уповноваженого з прав людини в ЯНАО, з якого я дізналася, що станом на 20 червня 2018 року Олег Сенцов отримує щоденну підтримувальну терапію, стан здоров’я його задовільний", – зазначила омбудсмен.

  Вона нагадала, що того ж дня Москалькова заявила в ЗМІ, що "Олег виглядає добре, набрав кілька кілограмів. Йому, за його згодою застосовують підтримуючу терапію, і це – як лікувальне голодування виходить".

  Як повідомляв 5.UA, український омбудсмен Людмила Денісова вирушила до Росії, аби відвідати незаконно ув'язнених там українців. 

  Попередній матеріал
  У США винайшли швидкий метод синтезу ДНК
  Наступний матеріал
  У Нацслужбі здоров'я розповіли, яких змін чекати у програмі "Доступні ліки"

  Геращенко однозначно відреагувала на "пропозиції Пескова" щодо звільнення бранців

  Денісова розповіла про результати перемовин з російською омбудсвумен

  Україна знайшла гідну відповідь Росії на недопуск до Сенцова омбудсмена

  МЗС про недопуск омбудсмена до Сенцова: Росія вкотре йде на підступні дії

  Денісова прямує в російську колонію в Лабитнангі, де утримують Сенцова

  Український омбудсмен офіційно звернулася до РФ, аби їй дали дозвіл відвідати Сенцова в колонії