Денісова розповіла, що представник Червоного Хреста ігнорує її листи

Денісова вчергове просить представника МКЧХ Магне Барту відвідати українців у в'язницях Росії та окупованого Криму, "аби запобігти можливим трагічним наслідкам порушення прав і свобод людини"

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова констатує, що голова регіональної делегації Міжнародного комітету Червоного хреста в РФ, Білорусі, Молдові та Україні Магне Барту ігнорує її листи з проханням відвідати політв'язнів. Про це Денісова повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Змушена констатувати, що відсутня жодна реакція голови регіональної делегації МКЧХ у РФ, Білорусі, Молдові та Україні Магне Барту на мої листи щодо відвідання співробітниками МКЧХ Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Володимира Балуха, Станіслава Клиха і Олександра Шумкова і сприяння моїм візитам до згаданих громадян України", – зазначила вона.

Також Денісова вчергове просить представника МКЧХ Магне Барту відвідати українців у в'язницях Росії та окупованого Криму, "аби запобігти можливим трагічним наслідкам порушення прав і свобод людини".

"Минулого тижня він так і не знайшов час для зустрічі зі мною, тож пропоную йому зустрітися цього тижня", – додала Денісова.

Як повідомляв 5.UA, український омбудсмен Людмила Денісова вирушила до Росії, аби відвідати незаконно ув'язнених там українців. 

Попередній матеріал
Грицак розповів, скількох українських бранців СБУ вдалося визволити з полону бойовиків
Наступний матеріал
"Прив'язували на трос, вирізали серце": боєць, що пройшов полон, розповів про моторошні звірства ворога

Геращенко однозначно відреагувала на "пропозиції Пескова" щодо звільнення бранців

Денісова розповіла про результати перемовин з російською омбудсвумен

Україна знайшла гідну відповідь Росії на недопуск до Сенцова омбудсмена

МЗС про недопуск омбудсмена до Сенцова: Росія вкотре йде на підступні дії

Денісова прямує в російську колонію в Лабитнангі, де утримують Сенцова

Український омбудсмен офіційно звернулася до РФ, аби їй дали дозвіл відвідати Сенцова в колонії