5 канал

Сенцова годують якоюсь невідомою сумішшю – омбудсмен

Незаконно заґратований режисер оголосив безстрокове голодування ще 14 травня

Українського політв'язня та режисера Олега Сенцова вже майже місяць (від 8-го червня) годують сумішшю із невідомим складом. Про таке заявила уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова під час зустрічі з послами країн ЄС 2 липня, передає "Укрінформ".

"Щодо Олега Сенцова, я би хотіла зауважити, що зараз наявна дуже суперечлива інформація щодо стану його здоров'я. І тому я би хотіла на власні очі побачити... У мене є така підозра, не тільки підозра, а є факт, і я хочу, щоб ви всі побачили цей лист, в якому пан Федотов (керівник Ради при президентові РФ щодо розвитку громадянського суспільства і прав людини) чітко пише, що з 8 червня Олега Сенцова годують якоюсь сумішшю – ми не знаємо її складу", – зауважила український омбудсмен, звертаючись до європейських послів.

Крім того, вона наголосила, що Росія продовжує приховувати від української сторони інформацію про наших громадян і про те, що зараз відбувається з Олегом Сенцовим.

Нагадаємо, 14-го травня незаконно заґратований режисер оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

#SaveOlegSentsov: у Києві люди вимагали звільнити режисера Олега Сенцова – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Контрактник ЗСУ викрав плати із зенітно-ракетного комплексу "Тор"
Наступний матеріал
Для громадян РФ має бути введений дуже вибірковий перетин кордону – нардеп
Loading...