Вчителька з Бердичева розробила власну методику для першокласників
Вчителька з Бердичева розробила власну методику для першокласників 5 канал

Навчитися читати за 2 місяці: вчителька із Бердичева розробила власну методику для першокласників – відео

Читайте по-русски
Новий підручник торік пройшов усі етапи узгодження з Міністерством освіти. І з цього року його можуть використовувати у школах

Навчити першокласників читати за 2 місяці – реально. Це довела вчителька початкових класів з Бердичева Алла Запольська. Запевняє: за 30 років роботи з першачками зрозуміла, як прищепити дітям любов до книжок і створила власний буквар. Підручник вже узгодило міністерство освіти і його можна використовувати у навчанні. З букварем і його авторкою познайомилася знімальна група "5 каналу".

Денис піде до школи цього року. Його першою книжкою стане новий буквар. Написала підручник Алла Запольська – вчителька початкових класів із 30-річним досвідом. Запевняє: свій буквар продумувала до дрібниць: малюнки погоджувала з художниками, а тексти обирала українознавчі, щоб були пізнавальними для дітей.

Вчителька каже: "Я не кандидат наук, не академік. Я простий вчитель, який вирішив позмагатися з тими академіками, які пишуть букварі. Коли я отримала 5 перших букварів 1-ї частини, чоловік плакав біля мене, бо я нюхала і виціловувала кожну сторіночку. Вкладено багато серця".

Новий підручник торік пройшов усі етапи узгодження з Міністерством освіти. І з цього року його можуть використовувати у школах. У ліцеї, в якому викладає авторка букваря, за цим посібником почнуть вчити з вересня.

Ванда Івасюк, директор Бердичівського міського ліцею, каже: "Коли раніше навчались по букварю, нам потрібно було багато допоміжної ще літератури використовувати. А Алла Тадеушівна врахувала всі недоліки попередніх букварів і нам не потрібно багато залучати довідкової літератури, щоб працювати з даним букварем. В ньому є все".

У букварі – багато таблиць, які сприяють швидшому вивченню абетки, а також ігрових завдань, що допомагають дітям засвоїти приголосні та читати по складах.

"Перша книжечка моя, трішки читати вмію я. Це буквар, там багато сторінок цікавих, можна стати розумними", – каже Діана Музика, майбутня першокласниця. 

За багаторічними спостереженнями Алли Запольської, навчити першокласників читати за перші 2 місяці школи – цілком реально і вже у першому класі не обмежуватися лише букварем.

Юлія Сінєльнікова, Віталій Сінєльніков, "5 канал"

Попередній матеріал
На Черкащині українські прикордонники та митники пройшли тренінг ОБСЄ: як це було – репортаж
Наступний матеріал
"Кошмари, вони воюють вночі": як у Чернівцях демобілізованим військовим допомагають відновити душевний стан
Loading...