news.bigmir.net

В'ятрович розповів про ахіллесову п'яту Путіна – відео

Читайте по-русски
Якщо Путін схоче знову повторити російський сценарій в Україні, це закінчиться для нього крахом і, можливо, колись у перспективі він і зрозуміє, що це початок його погибелі

В ефірі передачі "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі" історик і очільник Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович розказав про ахіллесову п'яту президента Росії Путіна.

"Ключовий меседж російської пропаганди – це "один народ". Це меседж, який постійно посилається і на Росію, і на Україну. І насправді, мені здається, що в цьому якраз і є ахіллесова п'ята Путіна і його режиму – він щиро в це вірить. Він щиро вірить, що ми один народ, і що з українцями можна робити так само, як і з росіянами. І те, що він робив безпосередньо з українцями, коли мав такі можливості за часів Януковича, його не навчило, що українці таки інші, що з українцями просто "закручуванням гайок", залякуванням і т. д. працювати не можна, бо це закінчиться крахом. Якщо він схоче знову повторити російський сценарій в Україні, воно тільки закінчиться для нього крахом і, можливо, колись у перспективі він і зрозуміє, що теза "один народ" – це початок його погибелі".

Детальніше про те, чому сфера української ідентичності завжди була і буде мішенню для російських атак, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Нагадаємо, раніше В'ятрович розповів, чи вже мав розмову з Зеленським чи його командою щодо гуманітарної політики в Україні.

Попередній матеріал
Саміт Східного партнерства: що обговорювали в Брюсселі – включення
Наступний матеріал
Мова ультиматумів не працює: на погоджувальній раді обговорили дату інавгурації – до чого дійшли
Loading...

В'ятрович у "Рандеву з Яніною Соколовою": "Ідеологічна порожнеча Зеленського може заповнитися Росією"

В'ятрович розповів, чи вже мав розмову з Зеленським чи його командою щодо гуманітарної політики в Україні

"Інформаційний вечір" на "5 каналі": інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем та Володимиром Омеляном – трансляція

В'ятрович про Музей Майдану: втрачаючи пам'ять, ми ризикуємо отримати реванш

4 роки генерального прибирання: декомунізація триває, деколонізація на черзі

За 4 роки декомунізації в Україні перейменували 52 тис. топонімів