Синютка
Синютка focus.ua

Львів для львів'ян, а не для антиукраїнських експериментів – Синютка

  Читайте по-русски
  Він також зазначив, що Львів – місто толерантне, відкрите для світу і готове сприймати все, але згідно з українськими традиціями
  У минулу п'ятницю здивовані мешканці Львова дізналися, що міський голова Андрій Садовий готовий надати місто як поле для "реформаторських експериментів" Міхеіла Саакашвілі. Скандального президента Грузії, ще більш скандального громадянина України та новоспеченого керівника виконавчої структури Ради реформ при президенті Зеленському.

  Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від "Європейської солідарності" Олег Синютка. 

  "Політологам залишаємо обговорення того, навіщо Зеленському колишній очільник Грузії, засуджений на своїй батьківщині за тяжкі злочини. І чому Зеленський готовий поставити відносини з дружньою нам країною і нашим стратегічним союзником для працевлаштування Саакашвілі на неіснуючій державній посаді?  Для нас головним є те, що Садовий намагається втягнути місто Лева у політичні ігри Зеленського та його оточення. Бо ж всі й так розуміють, що не йдеться про жодні реформи" – підкреслив народний депутат. 

  За словами Олега Синютки, Зеленський вже замінив "уряд реформаторів" на "уряд прагматиків" через півроку після "самовідданої й жертовної" праці "реформаторів". Експерименти з економікою закінчились обвалом промислового виробництва, падінням ВВП  та діркою в бюджеті. Експерименти в армії, і як результат – проблеми з харчуванням солдат, згортання ракетної програми.

  Нові підходи в зовнішній політиці – і міжнародна коаліція підтримки України тріщить, а МВФ відмовляється давати кредити. Ручне управління судами і прокуратурою, нехтування демократією, переслідування патріотів і тотальна непідготовленість до боротьби з пандемією коронавірусу і глибокою економічною кризою. Взялись "поглиблювати" децентралізацію – забрали в громад гроші, а уряду надали повноваження в ручному режимі впливати на функціонування ОТГ. І головне – неозброєним оком всюди проглядається загроза проросійського реваншу, символом якого стало керування ДБР адвокатом Януковича. 

  "То ж, які "експерименти" має на увазі Садовий? Такі самі, що їх завжди намагалися проводити над нашим містом вороги України та українства. Показати патріотичне місто і регіон як “відсталих”, не готових прийняти "прогрес" і "дух часу". Чим все це закінчилося, всі ми надто добре знаємо з далекого та недавнього минулого", - написав народний депутат.

  Він також зазначив, що Львів – місто толерантне, відкрите для світу і готове сприймати все, що несе поступ, але згідно з українськими традиціями. Тут розуміють, що сучасне, отже креативне та інноваційне, найкраще проростає на твердій культурній основі. Це показує успіх багатьох міст у Європі, на цьому також ґрунтується успіх Львова і Львівщини впродовж минулих років.

  "І саме цим пояснюється голосування львів'ян на президентських виборах 2019 року за Петра Порошенка. Це був прояв свідомості того, що п'ятий президент України не лише зупинив агресію Путіна, а й відкрив нашій країні двері в Європу та започаткував масштабну програму реформ, які послідовно наближали нас до членства в ЄС і НАТО. Зеленський і все, що він та його команда представляють, це заперечення львівських та українських традицій. У Зеленського це розуміють, тому готові зробити все, щоб змінити спосіб політичного мислення львів'ян, бо Львів, це справжнє серце європейської України і ворота нашої країни в Європу. Садовий готовий їм служити, адже вбачає в цьому єдиний шанс залишитися в кріслі очільника Львова. Але його сподівання марні: львів'яни розумні та патріотичні. І вони прекрасно розуміють цинізм тієї гри, яку їм пропонує поки що мер Львова", – наголосив Олег Синютка.

  Нагадаємо, президент Володимир Зеленський чекає від Міхеїла Саакашвілі, якого він призначив головою Нацради з реформ, результатів в дерегуляції і поліпшення митниці.

   

   

  Попередній матеріал
  У Мексиці знайдено мертвим українського моряка – МЗС
  Наступний матеріал
  Кличко попередив киян про можливе запровадження "більш суворого карантину"
  Loading...

  "Укроборонпром" має бути ліквідований – заява керівництва концерну

  У Мін'юсті запропонували альтернативу обмеженню волі засуджених

  Діджиталізація кримінального процесу: в Україні планують перевести провадження в електронний формат

  Посадовці мають відповісти за зрив програми харчування в армії – Порошенко

  "Буде бардак": реформа харчування ЗСУ в умовах карантину знову під загрозою – що цього разу

  КС частково скасував реформу Зеленського щодо "суддівського врядування" – що відомо