"Укроборонпром"
"Укроборонпром" 5.ua

"Укроборонпром" має бути ліквідований – заява керівництва концерну

  Читайте по-русски
  Реформувати неефективну систему корпоративного управління державними оборонними підприємствами неможливо без зміни закону, кажуть в "Укроборонпромі"

  В "Укроборонпромі" готуються до створення щонайменше шести галузевих держкорпорацій, навколо яких буде зібрано підприємства ракетобудівної, авіаційної, авіаремонтної, бронетанкової, радарних та морських систем. Про це розповів заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" та голова Офісу трансформації концерну Роман Бондар, йдеться на сайті "Укроборонпрому".

  У концерні вже створили Офіс трансформації та Стратегічний комітет – обидві команди, у тісній співпраці з керівниками підприємств, уже розробляють галузеві стратегії, йдеться у повідомленні на сайті.

  "Наприклад, до складу бронетанкового холдингу, під кодовою назвою ZIMM, увійшли підприємства, які здійснюють ремонт, виготовляють компоненти, здійснюють дослідження та створюють кінцевий продукт. Таким собі повний виробничий цикл. За схожим зразком будуть створені й інші галузеві холдинги, в основі яких будуть найбільш прогресивні та перспективні підприємства концерну. Що стосується самого концерну, то в тому вигляді та в тій ролі, як він створювався, він точно припинить існування. Ми вважаємо, що "Укроборонпром" має бути ліквідовано в результаті реформи", – заявив Бондар.

  Він додав, що реформувати неефективну систему корпоративного управління державними оборонними підприємствами неможливо без зміни законодавчої рамки: ухвалення змін до Закону України "Про особливості управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі" та ухвалення нового ЗУ "Про корпоратизацію підприємств ОПК".

  За словами Бондаря, на сьогодні проєкти законів перебувають на розгляді профільного комітету ВРУ, і реформа "Укроборонпрому" напряму залежить від ефективності парламенту.

  "Без необхідних законів строк створення корпорацій становитиме близько 2,5 років. З ухваленням законів – реально впоратися за 6-9 місяців", – повідомив заступник генерального директора ДК "Укроборонпром".

  Як повідомляв 5.UA, "Укроборонпром" отримав 900 тис. євро грантової допомоги від Франції – куди спрямують кошти. 

  Попередній матеріал
  Антитіла до коронавірусу не гарантують імунітету проти хвороби – ВООЗ
  Наступний матеріал
  МОН скасувало учнівські олімпіади з усіх предметів через карантин
  Loading...