"Panamax Alexander"
"Panamax Alexander" відкриті джерела

У Мексиці знайдено мертвим українського моряка – МЗС

  Читайте по-русски
  Посольство України в Мексиці вживає заходів щодо розшуку родичів померлого громадянина України

  У Мексиці знайшли мертвим українського моряка, члена екіпажу вантажного судна "Panamax Alexander". Про це повідомив директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев.

  "Мексика. 10.05.2020 до Посольства України в Мексиці надійшло повідомлення про зникнення на шляху до мексиканського порту м. Масатлан, штат Коліма, з борту вантажного судна "Panamax Alexander" (прапор Кіпру, ІМО 9233492) громадянина України – члена екіпажу судна. Після виявлення відсутності моряка на борту судна, капітаном було ініційовано розшук члена екіпажу за місцем можливого падіння в море та повідомлено про надзвичайну подію адміністрацію порту м. Масатлан. До пошукових робіт було залучено засоби Військово-морського флоту Мексики. Цього ж дня, 10 травня ц.р., тіло громадянина України було знайдено місцевими рибалками", - розповів Погорельцев.

  Він повідомив, що за даним фактом порушено кримінальну справу, мексиканськими правоохоронними органами проводиться розслідування.

  Посольство України в Мексиці вживає заходів щодо розшуку родичів померлого громадянина України.

  Справа перебуває на контролі Департаменту консульської служби МЗС та Посольства України в Мексиці.

  Як повідомляв 5.UA, у квітні на заході Африки біля берегів Беніну пірати напали на судно Tommi Ritscher і захопили в полон громадянина України.

   

   

  Попередній матеріал
  Коронавірус в Україні: кількість нових хворих найменша за останні 6 днів
  Наступний матеріал
  Львів для львів'ян, а не для антиукраїнських експериментів – Синютка
  Loading...