Петро Порошенко
Петро Порошенко https://prm.ua

Посадовці мають відповісти за зрив програми харчування в армії – Порошенко

  Читайте по-русски
  Те, що ВР була змушена ухвалювати закон і рятувати систему забезпечення армії – ненормально, і свідчить про абсолютну некомпетентність влади

  Посадовці, які фактично зірвали програму харчування у Збройних силах України, мають за це відповісти. Те, що Верховна Рада була змушена ухвалювати відповідний закон і рятувати систему забезпечення армії – ненормально, і свідчить про абсолютну некомпетентність влади. Про це заявив п'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко в ексклюзивному інтерв'ю для телеканалів "Прямий", "Еспресо" та "5 канал". 

  "Після того, як ми збудували армію, запустили в більшій частині бойових бригад нову систему харчування, некомпетентні люди не оголосили тендери, не уклали контракти, не запровадили необхідні штатні одиниці, не забезпечили необхідні харчові позиції – і зараз намагаються навантажити постачальників, які були ще за часів нашої команди, щоб вони продовжили виконувати свої обов'язки", – обурився Порошенко. 

  "Я уявити собі такого не міг. Добре, не запускаєте нових реформ. Але зірвати програму харчування українських воїнів та ще й запропонувати принизливе "Друзі, хто що може, може ви передасте на безкоштовній основі, щоб годувати армію?".

  Хто не годує свою армію, гарантовано буде годувати чужу. І це ж ситуація так складається не тільки з військовим харчуванням. Тому безумовно, що ми підтримали зазначений законопроєкт, тому що це захист армії. Але хто буде притягнутий до відповідальності за це?" – наголошує Порошенко. 

  "Ми не можемо, щоб над Україною, а особливо над її Збройними силами проводили такі експерименти, які залишають українських воїнів голодними. Таку я прийняв армію. Не було харчів, голодні, роздягнуті, роззуті, без озброєння, без боєприпасів, без досвіду, без співпраці з НАТО, без нічого. Але зруйнувати те, що ми побудували?! За це мають понести відповідальність винні", – переконаний п'ятий президент. 

  Як повідомляв 5.UA, допомогти військовим частинам, якщо будуть проблеми з харчуванням особового складу через епідемію коронавірусу, просить керівників областей та Києва Офіс президента.

  Попередній матеріал
  У ЗСУ зафіксували перший випадок коронавірусу
  Наступний матеріал
  Коронавірус у Києві: хворого відмовилися госпіталізувати й повернули додому
  Loading...

  З дефіцитом бюджету в 40 млрд грн економіка України увійшла у круте піке – Порошенко

  Порошенко закликав прем'єра скоротити високі зарплати всім, окрім лікарів і військових

  Влада проґавила можливості щодо якісної підготовки до загроз і захисту людей від пандемії – Порошенко

  Брифінг Петра Порошенка після зустрічі керівництва парламенту з лідерами фракцій та груп – завершено

  Епіцентр коронавірусу на Тернопільщині: "Фонд Порошенка" придбав обладнання для Монастириської лікарні

  Фонд Порошенка передав реанімаційне обладнання Вінницькій міській лікарні №1