Коронавірус
Коронавірус "Українська правда. Життя"

Коронавірус у Києві: хворого відмовилися госпіталізувати й повернули додому

  Читайте по-русски
  Пацієнт перебуває на самоізоляції, хоча підпадає під критерії госпіталізації

  У Києві повезли назад додому на самоізоляцію хворого на коронавірус, якого у важкому стані доправили до лікарні, повідомив директор Бориспільського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Євгеній Черенок у Facebook.

  За його словами, чоловік тривалий час перебував на самоізоляції після контакту з хворою на COVID-19 матір’ю й був під цілодобовим наглядом лікарів. Невдовзі його стан погіршився стан, тому інфікованого довелося перевести на стаціонарне лікування.

  Згоду на госпіталізацію дала Київська міська лікарня, але виникли труднощі з транспортуванням хворого, адже медики "швидкої" не мали засобів індивідуального захисту. Згодом у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (ЕМД) від пацієнта вимагали направлення та лабораторного підтвердження інфікування, пошуком довідок займалися самі лікарі, які наглядали за чоловіком.

  "І найцікавіше – о 19:48 мені зателефонувала лікар ЦПМСД та повідомила, що черговий лікар інфекційного відділення КМКЛ №9 відмовив у госпіталізації (хоча він сам погодив телефоном госпіталізацію після опису лікарем ЦПМСД клініки пацієнта та показників сатурації). Як я зрозумів, лікар приймає пацієнтів тільки із сатурацією менш як 92 (хоча за наказом №722 – менш як 93)", – зазначив Черенок.

  Пацієнт із підтвердженим COVID-19 знову доправлений додому на самоізоляцію, хоча за наказом МОЗ України підпадав під клінічні критерії госпіталізації, додав він.

  Нагадаємо, станом на 10:00 2 квітня в Україні 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 20 летальних, 13 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 135 нових випадків.

  Попередній матеріал
  Посадовці мають відповісти за зрив програми харчування в армії – Порошенко
  Наступний матеріал
  Голова Держприкордонслужби розповів, що б могло стати альтернативою введенню карантину в Україні
  Loading...

  У КМДА розповіли про порядок в'їзду транспорту до столиці

  Пацієнтів із коронавірусом на стаціонар прийматимуть по-новому – МОЗ оновило алгоритми

  Коронавірусний ажіотаж: як спекулянти здирають з українців останню копійку

  Епідемія коронавірусу: в Чернівцях помер іще один хворий

  В Україні зафіксовано 480 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (доповнено)

  В Україні вже 310 випадків COVID-19, при цьому 4 людей одужали (оновлено)