Балашов і Соколова
Балашов і Соколова Програма Рандеву / 5 канал

Балашов пояснив, чому "112" і NewsOne переключилися на підтримку Зеленського – відео

Читайте по-русски
У Зеленського найпрофінансованіша кампанія в історії України

В ефірі передачі "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі" кандидат у президенти, підприємець і лідер партії "5.10" Геннадій Балашов, відповідаючи на запитання ведучої, чи правда, що за фігурою Зеленського стоїть Коломойський, відповів:

"Подумайте, в нього найпрофінансованіша кампанія в історії України. Він сидів на декількох екранах. Рахуйте це грошима. Скільки грошей вкладено? Якщо ви посадите мене в три телевізори, то я буду день і ніч промивати вам мізки на "5.10". І вся країна повірить у "5.10" і піде за цією системою", – наголосив Балашов.

І додав: "Я вам і кажу, якщо ви сумарно подивитеся – найдорожча кампанія. Хто зараз сплачує борди, скільки там тисяч бордів Зеленського? Хто зараз сплачує за його сидіння на всіх ток-шоу? Хто його туди впускає? Його впускають олігархи, Коломойський. Вони його і скайпом намагаються запустити, вони весь час про нього говорять, вони запускають про нього біг-борди, вони про нього чутки запускають, він проводить зустрічі незрозуміло як. Він дуже сильно профінансований".

На уточнення Соколової про вартість такої кампанії, Балашов відповів: "Важко сказати. Порахуйте, скільки борди коштують. Кожен борд по 15 тис гривень коштує, особливо у передвиборчу кампанію. Помножте на тисячу. Це величезні гроші. Але ще раз кажу, самі канали скільки коштують. "1+1", сам канал – це дорогий канал. Він дуже розкручений і його там ставлять. На інших каналах його ставлять. Зараз підключилися "112" і NewsOne, оскільки відчули, що можна Порошенка збити. І вони зараз його збивають, повністю переключившись на Зеленського, тому що олігархату вигідно збити в тому числі і Порошенка".

Докладніше політичну ситуацію в Україні перед президентськими виборами та про те, яку операцію нині впроваджує Кремль, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Вражаюча майстерність українських пілотів: відео приземлення Ан-124 при сильному бічному вітрі
Наступний матеріал
Найвіддаленіша виборча дільниця України: як голосуватимуть члени експедиції "Академік Вернадський"
Loading...

"Зеленський заявив, що він за введення миротворчої місії на лінію розмежування – це Путінський сценарій" – Геращенко

Якби у виборчому бюлетені була графа "проти всіх", у Зеленського половини електорату не було б – Тізенгаузен

Інвестиції "на паузі" й провал зовнішньої політики: Бала спрогнозував наслідки, якщо українці оберуть у президенти недосвідченого політика

В особі кандидата Зеленського у Коломойського й Путіна збіглися інтереси – Чекалкін

"Сьогодні каже одне, завтра скаже інше": Чекалкін оцінив передвиборчі заяви Зеленського

Дмитро Чекалкін про Зеленського – у "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі"