Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал

"Зеленський заявив, що він за введення миротворчої місії на лінію розмежування – це Путінський сценарій" – Геращенко

  Читайте по-русски
  Єдина миротворча місія, яка можлива на Донбасі, – це миротворча місія ООН без росіян на всій окупованій території

  Кандидат у президенти Володимир Зеленський виступає за путінський сценарій введення миротворчої місії, а саме на лінію розмежування. Про таке написала віце-спікер ВР Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook, коментуючи його інтерв'ю українським каналам.

  "В постановочному інтерв'ю персонаж Зе (Зеленський – ред.) заявив, що він за введення миротворчої місії... на лінію розмежування! Це якраз путінський сценарій. Російська делегація вже рік тому подала відповідну "ініціативу" в Радбез ООН з пропозицією ввести гібрідну "миротворчу місію" з охорони СММ ОБСЄ і поставити її на лінії розмежування, тобто, щоб миротворці охороняли одну частину України від іншої, реалізовуючи таким чином сценарій Кремля про"внутрішній конфлікт, громадянську війну" і назавжди відрізавши від України Донбас. Примітно, що і ЮВТ (Юлія Тимошенко – ред.) якось теж говорила про миротворчу місію на лінії розмежування", – написала Ірина Геращенко. 

  Віце-спікер парламенту написала, що навіть її домашній улюблененець кіт Амур "розбирається в проблемах Донбасу набагато глибше, ніж кандидат Зе".

  Герашенко також написала: "А Зе я можу передати одне. Він цього не знає, бідака, але. Введення миротворців потребує ратифікації українського парламенту. Ніколи український парламент не проголосує за гібридну російську авантюру , яку планує подати до парламенту це чудо – кандидат Зе "по введенню місії з охорони місії на лінії розмежування". Ніколи".

  Вона також наголосила, що і українці не допустять такого сценарію. 

  "Єдина миротворча місія, яка можлива на Донбасі, – це миротворча місія ООН (без росіян!) на всій окупованій території, яка негайно має взяти під контроль не лінію зіткнення, а украіно-російський кордон, через який заходить російська зброя (знаєш про це, Зе?). Місія матиме широкий мандат тимчасової адміністрації, й має сприяти деокупації, демілітарізаціі і підготовці Донбасу до місцевих виборів. Й команда президента Порошенка, попри весь неадекват так званої опозиції і деяких кандидатів, буде добиватися на зовнішній арені саме такої миротворчої повноцінної місії", – наголосила Геращенко.

  Політик заявила, що такі заяви ще й небезпечні. "В умовах, коли ми так важко відстоюємо позицію про введення повноцінної місії на Донбас, ці Зери посилають путінським лобістам в світі сигнал, що вони готові на принизливі компроміси здавати Україну оптом і вроздріб в угоду Москві. Вони готові приповзти в Кремль на умовах Путіна, а дехто вчора вже і приповз. Малороси. Не українці. Я не хочу президента – малороса".

  Попередній матеріал
  Порошенко: Боротьба з бідністю стає питанням нацбезпеки України
  Наступний матеріал
  На вибори президента приїдуть 2 тисячі офіційних іноземних спостерігачів – МВС
  Loading...