Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала
Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала 5 канал

Інвестиції "на паузі" й провал зовнішньої політики: Бала спрогнозував наслідки, якщо українці оберуть у президенти недосвідченого політика

Читайте по-русски
Якщо буде провалене зовнішня політика, то і рівень життя українців знизиться, переконаний аналітик

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала спрогнозував, якою буде ситуація, якщо до влади прийде недосвідчений політик.

"Люди, все ж таки, мають думати про наслідки цього вибору. Я згоден, що можна "поприколюватися", як свого часу обрали мера Рейк'явіка, коли він організував "Найкращу партію" і декларував, що ця партія буде займатися корупцією. І він став мером. Але вони там прекрасно живуть. Якби в нас не було війни, якби в нас ВВП було хоча б 20 тисяч доларів на душу населення, нам би було тоді все одно", – сказав аналітик.

"Я погоджуюся із західними аналітиками, коли вони кажуть, що на нас чекає, якщо ми обираємо недосвіченого політика, не будемо прізвища називати. Перше – провал зовнішньої політики, який одразу ж веде за собою зупинення інвестицій, кредитів – це все стане "на паузу". Це призведе до того, що соціальний рівень впаде, і я вже не кажу про війну і переговори з Путіним. Тобто ми маємо розуміти, що нас чекає в цій ситуації". 

Він також прокоментував лідерство Зеленського: "Це питання не до українського виборця. Це питання до "жертв телебачення". Просто зранку до вечора один із найпопулярніших каналів показує одного з кандидатів, більше того, зліпили певний віртуальний образ. Крім того, є втома, бо нинішні політики, на жаль, так чи інакше не виправдали тих очікувань, які були завищені, особливо після 2014 року. І я кажу, що основа тих, які нібито хочуть голосувати, – я їх називаю "противсіхи", але в позитивному сенсі, – вони проти всіх інших політиків. І це, зрозуміло, команда Зеленського. Все, що вони роблять, –вони всіх "луплять" по всіх політиках підряд, тобто вони хочуть показати, що вони зовсім інші, хоча насправді це не так. Але вони змогли зробити це на основі персонажа серіалу "Слуга народу".

Попередній матеріал
"Викладено зрозумілими словами": суд відмовив адвокатам Януковича у роз'ясненні вироку
Наступний матеріал
На Яворівському полігоні стартували масштабні навчання легендарних "Чорних запорожців"
Loading...