СБУ
СБУ СБУ

У СБУ заперечують свою причетність до прослуховування Зеленського – подробиці

  Читайте по-русски
  У СБУ кажуть, що МВС України "свідомо поширило неправдиву інформацію"

  У СБУ вважають, що МВС свідомо поширює недостовірні факти щодо нібито прослуховування співробітниками служби кандидата у Президенти України Володимира Зеленського. Про це йдеться в офіційній заяві СБУ, оприлюдненій на сайті відомства.

  "Служба безпеки України офіційно заявляє: повідомлення з боку керівництва МВС України та наближених до нього окремих народних депутатів України щодо причетності СБУ до прослуховування кандидата у Президенти України Володимира Зеленського є свідомим поширенням неправдивої інформації задля дискредитації української спецслужби", – зазначено у повідомленні.

  Крім того, в силовому відомстві зауважили, що у Міністерстві внутрішніх справ України ще до "гучного викриття" було відомо, що 4 березня цього року за адресою вул. Білоруська, 26 співробітники Служби безпеки України проводили оперативно-технічні заходи на підставі ухвали апеляційного суду м. Києва та за погодженням з Генеральною прокуратурою України відносно особи, яка обґрунтовано підозрюється контррозвідкою Служби безпеки України в державній зраді (стаття 111 КК України).

  Це призвело до розшифровування оперативно-технічних заходів та зриву операції по документуванню злочинної діяльності в інтересах російських спецслужб. Керівництво МВС свідомо оприлюднило відео і фото спеціальної техніки, розкрило форми і методи роботи співробітників СБУ, чим навмисно допустило виток інформації з обмеженим доступом, завдало шкоди національним інтересам держави", – вважають у відомстві.

  За цим фактом 6 березня поточного року Державним бюро розслідувань України розпочато кримінальне провадження.

  "У рамках наданих повноважень та в установленому законами України порядку я готовий надати керівництву МВС України доступ до матеріалів цієї справи. Це дасть їм змогу особисто впевнитися у тому, що матеріали стосуються винятково документування факту державної зради конкретного громадянина України та не мають жодного стосунку ані до В.Зеленського, ані до будь-якого іншого політичного діяча. Якщо їм вистачило совісті звинуватити службу, хай знайдуть сміливість дізнатися правду, а потім спростувати свої безпідставні заяви та вибачитися перед громадськістю і співробітниками Служби безпеки України", – зазначив її очільник Василь Грицак.

   

  Попередній матеріал
  На орбіті – лише дівчата: NASA готує перший вихід жіночої команди у відкритий космос
  Наступний матеріал
  Затишшя в ООС: за ніч – жодного обстрілу
  Loading...