Життя на Місяці
Життя на Місяці прінт-скрін з відео

Україна допоможе впроваджувати життя на Місяці

Читайте по-русски
Українські фахівці вже розробили концептуальний план проєктування місячної промислово-дослідної бази

Державне космічне агентство України офіційно підписало Меморандум з міжнародною організацією Moon Village Association і в подальшому братиме участь у розробках проєктів щодо впровадження життя на Місяці. Про це повідомляє прес-служба ДКАУ.

Фахівці конструкторського бюро "Південне" вже розробили і представили концептуальний план проєктування місячної промислово-дослідної бази, який презентував зовнішній вигляд майбутньої бази і транспортну систему для доставки екіпажу та вантажів і засобів пересування на поверхні Місяця.

"Вступ до Moon Village Association – це не тільки доступ до міжнародної інформаційної бази досліджень Місяця, а й шанс взяти активну участь у передових космічних проєктах. Наступний крок людства – це не підкорення Марса, а створення можливостей для підтримки стабільної життєдіяльності в умовах космосу. Якщо ми це навчимося робити на рівні орбітальних станцій на Місяці, то ми це зможемо здійснити і на Марсі, і на супутниках Юпітера, та де завгодно", – наголошує голова космічного агентства Володимир Усов.

"Співпраця Державного космічного агентства з Moon Village Association збільшує кількість важливих зацікавлених сторін, наприклад, космічних агентств, які є членами організації. Це пришвидшить розвиток глобальної співпраці. Участь у дослідженні та заселенні Місяця є правом всіх країн та широкої громадськості. Ця угода про співпрацю допоможе розвинути потенціал космічної галузі України та сприятиме залученню громадськості до інформаційно-просвітницьких заходів, запланованих в Україні", – стверджує Глафкі Антоніу, фахівець з підтримки управління та зв'язків з громадськістю Moon Village Association.

Довідка. Moon Village Association (MVA) – це міжнародна неурядова організація, що базується у Відні, заснована у 2017 році. Її метою є створення постійного глобального неформального форуму для зацікавлених сторін, таких як уряди, промисловість, академії та широка громадськість. MVA – це об'єднання всіх зусиль приватної промисловості, урядів та інших, спрямованих на дослідження Місяця. До її складу входять приблизно 220 індивідуальних та 22 інституційних члени з більш ніж 46 країн, що представляють різноманітний спектр технічних, наукових, культурних та міждисциплінарних сфер.

Раніше 5.UA повідомляв, що NASA готує до запуску програму Artemis, в рамках якої до 2024 року на поверхню Місяця планується висадити жінку, а згодом чоловіка.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

Попередній матеріал
"Червона" зона карантину: що не так із діями влади – Тетерук
Наступний матеріал
Вибухи в Лівані: лікарні не справляються з пораненими, рятувальники ще дістають тіла з-під завалів
Loading...

Історичний момент: корабель Crew Dragon повернув на Землю двох астронавтів – що розповіли

Телемарафон "Місія повернення": корабель Crew Dragon компанії SpaceX прилетить із МКС – трансляція українською

Астронавти NASA повертаються на Землю в космічному кораблі Crew Dragon – як проходив політ

Crew Dragon відстикувався від МКС і повертається на Землю: що варто знати про історичну місію

"Місія на Марс": як готувалися та що відбувалося за лаштунками телемарафону на "5 каналі"

У пошуках життя: як NASA відправило на Марс новий ровер Perseverance для дослідження Червоної планети – сюжет