Ілюстрація
Ілюстрація pixabay.com

Мільйони відбитків пальців, фото облич користувачів та паролів опинилися у вільному доступі – що відомо

  Читайте по-русски
  Інформація витекла з платформи Biostar 2, що спеціалізується на безпекових технологіях

  Дослідники Ноам Ротем та Ран Локар з ізраїльського порівняльного порталу vpnMentor виявили в інтернеті величезну базу даних із делікатними приватними даними сотень тисяч людей. Першими про витік даних компанії в середу, 14 серпня, повідомили британське видання The Guardian та ізраїльський портал Calcalist, передає Deutsche Welle.

  Йдеться про інформацію з платформи Biostar 2 корейської компанії Suprema, що спеціалізується на безпекових технологіях. Компанія називає себе лідером ринку систем біометричного контролю доступу до об'єктів у Європі.

  Серед даних, які тривалий час були доступні в мережі в незахищеному вигляді, близько мільйона відбитків пальців, фото обличчя користувачів, незакодовані імена доступу та паролі, а також інформація про доступ до різних об'єктів, рівні їхнього захисту та особисті дані персоналу.

  Як довго дані перебували незахищеними в мережі – невідомо. Ротем і Локар отримали доступ до них тиждень тому.

  Загалом, дослідники отримали доступ до понад 27,8 мільйона файлів загальним обсягом у 23 гігабайти. 

  "Недоброзичливі агенти могли використати прогалину, аби зламати доступ до охоронних об'єктів чи маніпулювати безпековими протоколами для злочинних цілей", – зазначили Ротем і Локар.

  Системи захисту корейської фірми, за даними Guardian, використовуються, зокрема, британською поліцією, а також багатьма підприємствами сфери оборони і банками. Очільник відділу маркетингу Suprema Енді Ан повідомив, що в компанії проводять оцінку інформації, наданої ізраїльтянами, а клієнти в разі загрози витоку їхніх даних будуть поінформовані.

  Тим часом ізраїльські дослідники повідомили, що безпекова прогалина у вівторок була закрита.

  Як повідомляв 5.UA, раніше, представник Microsoft визнав факт того, що співробітники корпорації могли негласно прослуховувати аудіозаписи, в тому числі особистого характеру, зроблені через сервіси Cortana і Skype Translator.

  Попередній матеріал
  Кабмін затвердив план святкування 28-ї річниці незалежності України
  Наступний матеріал
  У Кремлі під час укріплення ґрунту виявили авіабомбу
  Loading...