Microsoft
Microsoft Depositphotos

Представник Microsoft зізнався, що корпорація прослуховує користувачів

  Читайте по-русски
  Тепер же в політиці конфіденційності з'явилася вказівка ​​на те, що "оброблення особистих даних включає автоматичні методи, а також може відбуватися вручну (з використанням співробітників)

  У листі, адресованому журналістам інтернет-видання Vice, представник Microsoft визнав факт того, що співробітники корпорації могли негласно прослуховувати аудіозаписи, в тому числі особистого характеру, зроблені через сервіси Cortana і Skype Translator. Про таке повідомив "Укрінформ" з посиланням на Vice.

  "У зв'язку з недавніми обговореннями ми дійшли висновку, що можемо набагато успішніше виконувати нашу роботу, якщо будемо конкретно вказувати на те, що люди можуть час від часу мати доступ до аудіозаписів", – зазначено в листі.

  Слід додати, що раніше в політиці конфіденційності Microsoft не було чіткої вказівки на те, що співробітники корпорації можуть мати доступ до записів розмов користувачів. Тепер же в політиці конфіденційності з'явилася вказівка ​​на те, що "оброблення особистих даних включає автоматичні методи, а також може відбуватися вручну (з використанням співробітників)".

  Як повідомляв 5.UA, у всесвітньовідомій соцмережі Facebook зізналися у прослуховуванні користувачів

  Попередній матеріал
  Активісти Протасового яру виграли суд у забудовника – що тепер
  Наступний матеріал
  Стало відомо, як Мінрегіон збирається реконструювати "хрущовки"

  Український тестувальник обікрав Microsoft на $10 млн

  Ще з 2009 року: в Microsoft заявили, що флешки можна виймати без "безпечного видалення пристрою"

  Масштабне оновлення: Microsoft анонсувала зміни до Windows 10