www.apple-iphone.ru

Суд у США з'ясує, чи шпигує голосовий помічник Siri за користувачами

  Читайте по-русски
  Apple та Skype по-своєму трактують понняття про недоторканність особистого життя

  У США на компанію Apple подали в суд через можливість підрядників компанії прослуховувати розмови користувачів із голосовим помічником Siri, повідомляє Bloomberg.

  Відповідний позов подали в окружний суд Північної Каліфорнії. Позивачем є опікун неповнолітнього, який активно використовує iPhone. Чоловік звинуватив Apple у порушенні закону штату про недоторканність особистого життя.

  У позові зазначається, що в призначеній для користувача угоді Apple ідеться про право компанії записувати команди після слів "Привіт, Siri", однак насправді помічника можна активувати звуком блискавки або підняттям руки.

  Також, як пише Ліга.Tech з посиланням на видання Vice, підрядники Microsoft прослуховують розмови користувачів Skype для контролю якості машинного перекладу. 

  Отримані в розпорядження видання записи включають розмови про особисті проблеми, таких як втрата ваги, і ті, в яких обговорюють проблеми взаємин.

  Інші файли вказують, що підрядники Microsoft прослуховують і команди користувачів голосового помічника Cortana. Переважна більшість цих розмов тривають кілька секунд.

  "Той факт, що я навіть можу поділитися з вами деякими з цих даних, показує, наскільки Microsoft недбалий у плані захисту даних", – сказав один із підрядників, який надав виданню частину  аудіозаписів.

  Раніше інженери Каліфорнійського університету створили Інтернет-приймач шостого покоління (6G), який працює значно швидше, ніж будь-який 5G-пристрій.

  Попередній матеріал
  На Атлантику суне аномально велика кількість ураганів
  Наступний матеріал
  Стала відома дата першого засідання Верховної Ради IX скликання
  Loading...