4G
4G Радіо Свобода

"Велика трійка" операторів домовилася про перерозподіл частот, щоб покрити 4G майже всю Україну

  Читайте по-русски
  "Київстар", "Vodafone Україна" та lifecell узгодили використання радіочастот у діапазоні 900 МГц

  "Велика трійка" операторів мобільного зв'язку в Україні – "Київстар", "Vodafone Україна" та lifecell – домовилися про перерозподіл радіочастот у діапазоні 900 МГц. Це дозволить розширити покриття зв'язку 3G і 4G на більшу частину території країни.

  "Ключові гравці ринку під керівництвом НКРЗІ за координацією Офісу президента та участю BRDO і ТЕЛАС визначили розміри ресурсу для забезпечення максимального та ефективного використання радіочастотного ресурсу кожним оператором", – ідеться у повідомленні Офісу ефективного регулювання (BRDO) на Facebook.

  Наступним етапом має стати узгодження регіонального розподілу радіочастот, після чого документ буде поданий на розгляд і затвердження на державному рівні.

  "Ми продовжуємо роботу над зменшенням цифрового розриву та очікуємо, що вже протягом 1,5 року оператори зможуть розвинути мережі, аби вони забезпечували доступ до 4G для майже 100% населення України, незалежно від місця проживання", – зазначили у BRDO.

  Як повідомляв 5. UA, 30 червня 2018 року в Україні набуло чинності рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) щодо поліпшення роботи 4G.

  Попередній матеріал
  Внаслідок ДТП у Чехії загинули українці – подробиці
  Наступний матеріал
  Потрібна згода всіх сторін – у США прокоментували пропозицію Зеленського розширити "нормандський формат"
  Loading...