"Нафтогаз" прокоментував відновлення імпорту газу з Росії

  Компанія заявляє, що не отримує російського блакитного палива від "Газпрому"

  Національний нафтогазовий холдинг "Нафтогаз-Україна" спростовує інформацію, поширену ЗМІ, про те, що Україна відновила постачання газу з Росії. Про це повідомляє прес-центр компанії.

  "Нафтогаз" не отримує газу від "Газпрому". "Нафтогаз" не платитиме за будь-які не замовлені обсяги газу, які, можливо, постачають на непідконтрольні території", – йдеться в заяві. 

  Так у компанії відреагували на інформацію, що з'явилася в ЗМІ, про те, що відсьогодні Україна відновила закупівлю газу в РФ у режимі 21 млн куб. м на добу. "Якесь джерело поширює неправдиву інформацію на ринку", – уточнили в "Нафтогазі". 

  Зазначимо, починаючи від листопада 2015 року, Україна не імпортує газу з Росії. За підрахунками "Укртрансгазу", блокада триває 2 роки і 150 діб.

  Як інформував 5.UA, "Нафтогаз" виграв у "Газпрому" арбітраж щодо транзиту. Російський монополіст зобов'язаний виплатити "Нафтогазу" понад $4,6 млрд. Водночас Арбітражний суд відхилив вимоги "Газпрому" щодо штрафів за начебто незаконно відібрані "Нафтогазом" обсяги транзитного газу. "Газпром" після програшу в Стокгольмському арбітражі за позовом "Нафтогазу" заявив про початок процедури розірвання контрактів з українською компанією на поставчання і транзит газу.

  Попередній матеріал
  Командувач Об'єднаних сил розповів про найголовніше завдання на Донбасі
  Наступний матеріал
  ПАРЄ підтримала боротьбу з російською пропагандою на рівні Євросоюзу – Ар'єв

  Росія не обійдеться без української ГТС – Президент

  Фінляндія дала всі дозволи на будівництво скандального "Північного потоку-2"

  Грають у poker face: в "Нафтогазі" прокоментували нове звернення "Газпрому" до Стокгольма

  "Підемо у суди в Європі": "Нафтогаз" домагатиметься арешту активів "Газпрому"

  "Газпром" зарезервував $4,7 млрд під виплату штрафу "Нафтогазу" – ЗМІ

  "Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу