"Газпром" продовжує "гратися" з тиском на вході в українську ГТС – "Нафтогаз"

  При цьому з початку року контрактний тиск у мережі було підтримано лише один раз

  Російський газовий монополіст "Газпром" продовжує регулярно порушувати свої зобов'язання за контрактним тиском на вході в українську ГТС. Про це інформує прес-служба НАК "Нафтогаз України" у Twitter.

  "Газпром продовжує регулярно порушувати свої зобов'язання за контрактним тиском на вході в українську газотранспортну систему, ставлячи під загрозу забезпечення транзиту в Європу. Незважаючи на таку поведінку Газпрому, українська компанія забезпечила весь транзит до Європи", – зазначається у повідомленні.

  З початку року контрактний тиск у мережі російська компанія підтримала лише один раз.

  "За весь 2017 рік Газпром підтримував контрактний тиск всього 45 днів. А за весь 2018 рік – більше 100 днів вже пройшло – контрактний тиск в мережі був один день", – уточнив уповноважений з роботи з органами державної влади НАК "Нафтогаз України" Вадим Гламаздін.

  Нагадаємо, у березні в "Нафтогазі" повідомили: планують новий арбітраж, аби довести недоотримання коштів через занижену вартість транзиту газу територією України. Протягом останніх дев'яти років Україна недоотримала близько $20 млрд, вважають у компанії.

  Попередній матеріал
  Українська газотранспортна система – що її чекає у 2020 році
  Наступний матеріал
  На вихідних у Києві зафіксували два "теплих рекорди"