Петро Порошенко під час інтерв'ю
Петро Порошенко під час інтерв'ю
Офіційний сайт Президента України

Порошенко: "Газпром" поверне Україні "все до копійки", юристи вже готуються до арешту активів

Через можливий шантаж з боку країни-агресора, про ймовірні ризики у газовому питанні Україна повідомила партнерів завчасно

Усе до копійки, згідно з рішеннями суду, поверне російський "Газпром" Україні. Про це в інтерв'ю заявив Петро Порошенко. Президент наголосив, що команда юристів вже відпрацьовує питання про арешт активів "Газпрому" по всьому світу в разі відмови виконувати рішення Стокгольмського арбітражу.

Також Порошенко додав, що через можливий шантаж з боку країни-агресора, про ймовірні ризики в газовому питанні Україна повідомила партнерів завчасно. Водночас країна продемонструвала світу: незважаючи на дії Росії, Україна повністю виконує взяті на себе зобов'язання.

"Позиція РФ про те, що вона не платитиме – це позиція слабка. Це, як у нас, знаєте, кажуть: після бою кулаками не махають. Є міжнародні конвенції, є бездоганна юридична позиція, є кваліфікована команда українських юристів НАК "Нафтогаз", українських дипломатів, які стовідсотково це забезпечать. Якщо цього не буде, за моїм дорученням команда юристів опрацьовує питання накладення арештів і забезпечення стягнення відповідних сум", – зазначив глава держави.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Мін'юст почав опис та арешт українських активів "Газпрому".

Попередній матеріал
У травмпунктах аншлаг: попри намагання комунальників, Черкаси перетворилися на ковзанку
Наступний матеріал
Зеркаль: Заяви "Газпрому" про оскарження рішення Стокгольмського арбітражу – це політична гра