Командувач Об'єднаних сил розповів про найголовніше завдання на Донбасі

  Завдання №1 для Об'єднаних сил – "запобігти агресії Російської Федерації"

  Найголовнішим завданням Об'єднаних сил є жорстка протидія бойовикам з метою припинення обстрілу українських позицій, загибелі бійців і мирних громадян. Про це заявив в інтерв'ю "Фактам" командувач Об'єднаними силами генерал-лейтенант Сергій Наєв, повідомляє "Укрінформ".

  "Не слід звертати увагу на "компетентні" думки. То ж можу сказати і про репліки, що нібито Об'єднані сили будуть зосереджені не на визволенні окупованих територій, а на підтримці порядку на лінії розмежування. Відповім так. Робота на лінії розмежування навіть не обговорюється. Це само собою. Першочергове наше завдання – припинити безкарний обстріл українських позицій і загибель наших солдатів і мирних громадян", – наголосив він.

  Також, Наєв зауважив, що на будь-які провокації Об'єднані сили мають право "давати жорстку відповідь, аж до знищення атакуючих підрозділів противника".

  Він наголошує, що бойовики так званих "ДНР" і "ЛНР" перейшли під контроль офіцерів Збройних сил РФ, до того ж створені 1-й і 2-й армійські корпуси російсько-окупаційних військ, які комплектуються російською технікою і найманцями, а також перебувають в оперативному підпорядкуванні командування 8-ї армії Південного військового округу ВС РФ.

  "Протистояти їм у форматі АТО складно. Отже, операція Об'єднаних сил має абсолютно іншу мету і передбачає виконання інших військових завдань", – зазначив командувач ОС.

  За його повідомленням, військовому командуванню на час проведення операції Об'єднаних сил передані дуже вагомі повноваження, але одночасно з цим на них покладена величезна відповідальність: "У гуманітарній і соціальній сферах зусилля Об'єднаних сил будуть зосереджені на поліпшенні умов життя і безпеки жителів Донецької і Луганської областей, що перебувають на підконтрольній Україні території".

  Генерал зазначає, що завдання №1 для Об'єднаних сил – "запобігти агресії Російської Федерації".

  "Природно, лінія оборони буде укріплена максимально. У будь-якому разі Збройні сили країни-агресора, які в даний момент нам протидіють, мають чітко розуміти, що отримають адекватну відповідь", – наголосив генерал-лейтенант.

  Наєв також прокоментував підготовку бойовиків до військових дій: "Ми підготовлені краще. Але річ не в цьому. Ми – на своїй землі, яку захищаємо. Вони – найманці і злочинці".

  Як повідомляв 5.UA, уже є визначені часові показники, до яких необхідно підготувати операцію Об’єднаних сил. Ці терміни не будуть тривалими.

  Попередній матеріал
  Ситник прокоментував "підготовку підозри" Омеляну детективами НАБУ
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" прокоментував відновлення імпорту газу з Росії

  У МОУ розповіли, як працюватиме штаб після завершення Антитерористичної операції

  Чотири роки проведення АТО: українській армії вдалося зупинити наступ ворога та звільнити десятки населених пунктів

  "Розкрию таємницю": Президент повідомив, коли АТО замінить операція Об'єднаних сил

  АТО на Донбасі буде завершена у травні – Порошенко